Na niebie w Londynie objawił się Jezus? Sami zobaczcie, co tam się stało!

Cuda są zdarzeniami mistycznymi, które często mają pomóc człowiekowi albo też zwrócić mu na coś uwagę. Czasami cuda są bardziej spektakulane jak np.w Fatmie, gdzie Słońce miało poruszać się w szokujący sposób albo też  bardziej tajemnicze i mniej widowiskowe jak uzdrowienie wewnętrzne, gdzie człowiek dzięki Bogu odmienia swoje życie.


Na temat cudów trwają dyskusje.Naukowcy twierdzą, że cuda są po prostu zwykłymi przypadkami lub też efektem zbiorowej histerii i chęci by doświadczyć czegoś niesamowitego. Wierzący natomiast są przekonani, że poprzez cuda Bóg mówi do nich, by się nie przejmowali i ukazuje jak wiele może zrobić dla kogoś kto naprawdę tego chcę.

Tym razem do rzekomego cudu miało dojść w Londynie pod koniec czerwca tego roku. To tam na niebie miała widnieć twarz Jezusa, a samo zdjęcie stało się przyczyną kontrowersji i dyskusji internatów.

Niektórzy uważają, że jest to prawdziwy cud, podczas gdy inni sądzą, że jest to po prostu  fejk lub zwykły przypadek, którym nie trzeba się przejmować. A, Wy co sądzicie o wydarzeniu z Londynu? Według Was jest to cudowne zjawisko, a może raczej uważacie, że zupełnie tak nie jest?

 

Author: administrator

Share This Post On