Internauci twierdzą, że podczas wizyty Trumpa w Polsce wydarzył się cud! Sami zobaczcie nagranie i oceńcie!

Wizyta Donalda Trumpa w Polsce spotkała się z masą entuzjazmu, a jednocześnie kontrowersji. Ludzie liczyli, iż aktualny prezydent Ameryki pochwali nasz kraj, a także powie coś, co sprawi, iż staniemy się wyjątkowi na tle całej Europy. Aby poznać szczegóły na temat rzekomego cudu w Polsce obejrzyj nagranie poniżej:

I choć prezydent powiedział bardzo wiele dobrego na temat Polski to jednak nie tylko to było szeroko komentowane, ale także wydarzenie do jakiego miało dojść podczas wystąpienia prezydenta Trumpa. Strony religijne zaczęły rozpisywać się na temat rzekomego cudu do jakiego miało dojść w czasie mowy Donalda Trumpa. Na niebie z chmur ułożył się wtedy krzyż.

My przyznam szczerze jesteśmy dość sceptycznie do tego nastawieni, a takie ułożenie chmur nie jest raczej niczym cudownym, ani niezwykłym, ale każdy powinien sam to ocenić. Co ciekawe sądząc po komentarzach nie brakuje ludzi, którzy faktycznie twierdzą, iż krzyż ten był znakiem od Boga.

A Wy co o tym sądzicie? Czy według Was również był to po prostu przypadek, a może uważacie, że faktycznie był to cud?

 

 

administrator

Next Post

Demon w czasie Egzorcyzmu wyznał prawdę o papieżu Franciszku i katastrofie która nas czeka!

sob Lip 8 , 2017
Egzorcyzmy zawsze były  obiektem kontrowersji i lęku. Niezależnie od tego, czy ludzie wierzą w ich paranormalne znaczenie czy nie, każdy w jakimś stopniu się ich obawia, gdyż boimy się utraty kontroli nad swoim własnym ciałem i życiem. Aby poznać wszystkie informacje na temat słów demona o Papieżu Franciszku i katastrofie […]