100-letnia mumia dziewczynki ożyła? Sami zobaczcie

Rosalia Lombardo w 1920 roku była 2-letnią dziewczynką, która umarła na skutek zapalenia płuc! Jej ojciec tak zrozpaczony po stracie dziecka postanowił poddać jego ciało mumifikacji, żeby choć do pewnego stopnia pozostało takie same jak je zapamiętał. Aktualnie mumia spoczywa w Sycylii we Włoszech w Katakumbach Kapucynów. I choć w tamtym miejscu znajduje się prawie 8 tysięcy innych mumii to Rosalia jest wyjątkowa.

Dlaczego? Bowiem osoby, które odwiedzają katakumby przysiągają, że widzieli na własne oczy jak dziewczyna mruga oczami, zupełnie jakby żyła. I choć historia jest dość niewiarygodna to na dowód przedstawiono nawet zdjęcia na których widać Rosalie z zamkniętymi i lekko uchylonymi oczami. Co sądzicie o przypadku mumii dziewczynki? Czy według Was może ona dalej żyć – Czy jest to działanie jakiś sił paranormalnych,a  może uważacie, że można to wyjaśnić w sposób naukowy?

Warto wspomnieć, że owych rzekomych ożywień pojawia się od jakiegoś czasu coraz więcej.  Jeśli jeszcze nie widzieliście polacamy zapoznanie się z filmami na naszej stronie o ożywieniu 1000 letniej Świętej, czy figury Jezusa na krzyżu.

administrator

Next Post

Nad morzem pojawił się Prostokątny Księżyc! Zjawisko szokuje! Zobaczcie nagranie!

wt Lip 11 , 2017
Świat cały czas nas zaskakuje. Czasami na Ziemi, czy na niebie dzieją się rzeczy na których widok możemy być naprawdę zszokowani, a nawet przerażeni. Właśnie świadkiem takiego zajścia był niejaki  John Stetson, który zarówno 9 jak i 10 lipca 2017 sfotografował coś, co teraz stało się obiektem wielu kontrowersji i […]