Nad morzem pojawił się Prostokątny Księżyc! Zjawisko szokuje! Zobaczcie nagranie!

Świat cały czas nas zaskakuje. Czasami na Ziemi, czy na niebie dzieją się rzeczy na których widok możemy być naprawdę zszokowani, a nawet przerażeni. Właśnie świadkiem takiego zajścia był niejaki  John Stetson, który zarówno 9 jak i 10 lipca 2017 sfotografował coś, co teraz stało się obiektem wielu kontrowersji i teorii spiskowych w sieci.

Mowa tu o prostokątnym Księżycu, który ukazał się w tych dniach w Maine.  I choć naukowcy stwierdzili, że owy prostokątny Księżyc jest naturalnym zjawiskiem powstałym poprzez połączenie zimnego i ciepłego powietrza to jednak nie wszyscy w to wierzą np. na Facebooku Michele Mannor stwierdził iż zupełnie nie jest przekonany co do zapewnień naukowców, a inna osoba skomentowała zdjęcia podpisem: Obcy tu są!

Pierwsze zdjęcie zostało wykonane 9 lipca 2017 roku w Casco Bay w Maine i ukazuje Księżyc który wygląda jakby przybrał formę czegoś w stylu czerwonej góry lodowej. Kolejne natomiast zrobiono dzień później w Cape Elizabeth! Przeciwnicy wyjaśnień naukowców twierdzą, że nie powinnyśmy im wierzyć, bowiem od jakiegoś czasu coraz więcej widać na niebie dziwnych zjawisk.

A, Wy co sądzicie o całym zamieszaniu? Uważacie, że kto ma rację w tym sporze?

 

Author: administrator

Share This Post On