Wokalista Linkin Park kolejną ofiarą satanistycznej sekty Illuminati? Zobaczcie nagranie i sami oceńcie…

Kilkanaście godzin temu świat obiegła tragiczna informacja o samobójstwie wokalisty zespołu Linkin Park Chestera Benningtona! Jak się można było spodziewać jego śmierć stała się nie tylko  przyczyną smutku wielu ludzi, ale także powstaniem teorii spiskowych.


Podobny schemat mieliśmy w przypadku  śmieci  artystki  Amy Winehouse, czy aktora Robina Williamsa  w których samobójstwa nie chciało uwierzyć wiele osób doszukując się tu działania Illuminati, czyli dziwnej sekty, które ma umieszczać w teledyskach, czy filmach  swoje symbole takie jak piramidy, czy oko opatrzności. Czy więc Illuminati mogło mieć związek ze śmiercią piosenkarza? Niektórzy sądzą, że tak a przesłankami które mają o tym świadczyć  ma być choćby  najnowsze logo Linkin Park, które ukazuje nie tylko trójkąt, który ma być symbolem masońskiej piramidy, ale też błyskawicę, która od lat uważana jest za satanistyczny symbol jak i to wszystko otoczone sześciokątem, a 6 to znowu symbol demoniczny. Nie można zapomnieć także o przyjacielu Benningtona, który  zabił się 2 miesiące temu, niejakim wokaliście Chrisie Cornellu. Razem z piosenkarzem Linkin Park Chris prowadził fundację przeciw przemocy dzieciom. Portal Detroit News zasugerował, że Cornell mógł mieć pewne informacje na temat afery Pizzagate i znać nazwiska ludzi, którzy wykorzystywali dzieci. Niestety nie zdarzył ich wyznać, ponieważ nagle odebrał sobie życie 18 maja 2017. Co najbardziej przerażające Cornell urodził się 20 lipca i dokładnie tego dnia Bennington również  odeberał sobie życie. Czy Bennigton rówież wiedział coś więcej o Pizzagate?

Dużą uwagę przywiązuje się także do ostatniej płyty Linkin Park, która miała opowiadać choćby o śmierci przyjaciela wokalisty, jednak biorąc pod uwagę ostatnie wydarzenie coraz więc osób sądzi, że album One More Light to nie tylko zapis bólu i cierpienia, ale informacje o sekcie Illuminati, która od dawna ma kontrolować artystów i wpływać na ich zachowanie w rozmaity sposób. Warto spojrzeć na tekst piosenki Good Goodbye z ich najnowszej płyty – Pozwól mi pożegnać się z mym demonem, z ciemnością. Nie można powiedzieć mym królom, że nie możemy.

Czyżby pożegnanie z demonem było  odniesieniem do  teorii spiskowych jakoby wiele gwiazd sprzedawało swoje dusze w układzie z wyznawcami demonów, by dzięki ich mocy stać się sławnym? Czy moi królowie to oczywiste odniesienie do llluminati dla których artyści są tylko marionetkami, które mają wpływać na młodych ludzi i sprawiać, że coraz bardziej zatracają się oni w świecie ciemności? Czy Chester Bennington był marionetką Illuminati?

 

Author: administrator

Share This Post On