Dinozaur uchwycony w Szkocji? Materiał zszokował internatów! Zobaczcie sami!

Dinozaury pojawiłu się w erze Triasu około 237 milionów lat temu! Wśród nich można wymienić Ceratozaury będące miesożercami i mające na głowach rogi, Zauropodomorfy czyli roślinożerne zwierzęta z długą szyją i wyposażone w kciuk z pazurem, a także Cetiozaury nazywane wielorybymi jaszczurami.

Większość sądzi, że dinozaury wyginęły  bardzo dawno od uderzenia meteorytu, choć coraz więcej naukowców  uważa, że nie jest to prawda, gdyż  współczesne ptaki mają pochodzić od dinozaurów znanych jako Teropody do których należał np. Tyranozaur.

Czy jednak dinozaury to dzisiaj wyłącznie ptaki? Jimmy Wright twierdzi, że nie jest to prawda i przedstawia nawet dowód! Mężczyzna będąc na spacerze z synkiem w Szkocji koło wsi Killearn natrafił na dziwne stworzenie, które wzudziło u niego zarówno zszokowanie jak i strach. Jimmy miał przyglądać się mu zaledwie kilka sekund, po czym w przypływie odwagi wykonać zdjęcie i szybko oddalić się z tamtego miejsca. Co sądzicie o  zagadkowej fotografii? Czym według Was jest obiekt na zdjęciu? Prawdziwy dinozaur?

 

 

 

administrator

Next Post

Lekarz wyznaje: "W czasie śmierci klinicznej byłem w piekle i uratowały mnie Anioły"

pon Lip 24 , 2017
Rajiv Parti prowadził bardzo materialny styl życia z głównym nastawieniem na pieniądze. Mężczyzna był anestezjologiem w Bakersfield Heart Hospital w Kalifornii i myślał, że jako lekarz jest wstanie pokonać każdą chorobę. Niestety wszystko się zmieniło, gdy okazało się, że on sam jest bardzo poważnie chory, bo rozpoznano u niego raka […]