Jeśli ujrzysz to piękne zjawisko w chmurach możesz zginąć? Te zdjęcia szokują!

Legendy czasami są ciekawe i fascynujące,  a czasami straszne i mroczne. Ta legenda jednak wydaje się jeszcze  bardziej przerażająca, bowiem opowiada o nagłej śmierci każdego kto ujrzy to dziwne zjawisko. Mowa tu o  Widmie Brockenu, które można ujrzeć… Zdjęcia i szczegóły w nagraniu poniżej:

 wędrując po górach…Kiedy chmury lub mgła znajdą się poniżej Ciebie możesz ujrzeć w nich swój własny cień, otoczony tęczową obwódką, która określana jest mianem glorii. Większość osób sądzi, że jest to zwykłe zjawisko optyczne i nie zrobi nikomu krzywdy, jednak w 1925 roku alpinista Jan Alfred Szczepański wyznaj iż zaobserwował że Widmo Brockenu ma wielką moc i sprawia, że każdy kto je ujrzy prędzej czy później zginie w górach. Jest jednak coś co może cofnąć klątwę!

Należy zobaczyć Widmo trzy razy, co automatycznie zniesie z nas znamię śmierci.  To jednak nie wszystko bowiem faktem jest,że Twojej glorii nie jest wstanie zobaczyć nikt poza Tobą: Tylko Ty możesz ją ujrzeć i sfotografować!Oczywiście takie legendy należy traktować z dystansem i uważać je bardziej za ciekawostkę niż jedyną prawdę.

A, Wy co o tym sądzicie? Czy widzieliście kiedyś Widmo Brockenu?

 

 

Author: administrator

Share This Post On