Jeśli ujrzysz to piękne zjawisko w chmurach możesz zginąć? Te zdjęcia szokują!

Legendy czasami są ciekawe i fascynujące,  a czasami straszne i mroczne. Ta legenda jednak wydaje się jeszcze  bardziej przerażająca, bowiem opowiada o nagłej śmierci każdego kto ujrzy to dziwne zjawisko. Mowa tu o  Widmie Brockenu, które można ujrzeć… Zdjęcia i szczegóły w nagraniu poniżej:

 wędrując po górach…Kiedy chmury lub mgła znajdą się poniżej Ciebie możesz ujrzeć w nich swój własny cień, otoczony tęczową obwódką, która określana jest mianem glorii. Większość osób sądzi, że jest to zwykłe zjawisko optyczne i nie zrobi nikomu krzywdy, jednak w 1925 roku alpinista Jan Alfred Szczepański wyznaj iż zaobserwował że Widmo Brockenu ma wielką moc i sprawia, że każdy kto je ujrzy prędzej czy później zginie w górach. Jest jednak coś co może cofnąć klątwę!

Należy zobaczyć Widmo trzy razy, co automatycznie zniesie z nas znamię śmierci.  To jednak nie wszystko bowiem faktem jest,że Twojej glorii nie jest wstanie zobaczyć nikt poza Tobą: Tylko Ty możesz ją ujrzeć i sfotografować!Oczywiście takie legendy należy traktować z dystansem i uważać je bardziej za ciekawostkę niż jedyną prawdę.

A, Wy co o tym sądzicie? Czy widzieliście kiedyś Widmo Brockenu?

 

 

administrator

Next Post

W Anglii na niebie dzieją się szokujące zjawiska! Co zapowiadają? Zobaczcie nagranie

wt Lip 25 , 2017
W Anglii od pewnego czasu dochodzi do dziwnych zjawisk na niebie. Pierwsze takie wydarzenie ujrzał surfer, który opublikował nagranie na Instagramie, pytając czy przypadkiem nie jest to dzieło obcych. Następnie wręcz identyczne zjawisko ujrzał mężczyzny na plaży Fistral w poniedziałek. Do aż trzech kolejnych obserwacji tego zdarzenia doszło we wtorek […]