Na Księżycu mieszkają demony? Odkrycie astronoma zszokowało świat!

W 1835 roku w dzienniku The Sun pojawiły się doniesienia o niezwykłym odkryciu jakiego dokonał sir John Herschel. Mężczyzna miał stworzyć niezwykle zaawansowany teleskop dzięki któremu udało mu się bardzo dokładnie zobaczyć, co naprawdę znajduje się na Księżycu. Ku jego zdziwieniu okazało się, że na Srebrnym Globie znajdują się zwierzęta dość podobne do Ziemskich, jednak lekko się różniące.

Co najbardziej przerażające astronom miał na Księżycu zobaczyć  skrzydlate i  humanoidalne istoty, które tworzyły budynki o dziwnych symbolach, co przywodziło na myśl, że są to jakieś świątynie. Co ciekawe od dawna można odnaleźć teorie, że na Księżycu znajdują się figury i świątynie poświęcone bogom. Niestety pan Herschel nigdy nie wypowiedział się dokładnie o swoim odkryciu i wyglądało na to, że traktuje to z przymrużeniem oka.

I teraz pozostaje pytanie: Czy doniesienia The Sun były nieprawdziwe, a może ktoś postarał się żeby astronom jak najszybciej zapomniał o swoim odkryciu lub też podpłacił go, by przestał o nim mówić? Co o tym sądzicie? Czy według Was na Księżycu mogą mieszkać demony, a może to tylko kłamstwo? Czy skrzydlate istoty mogą być bytami demonicznymi, a może czymś zupełnie innym?

Author: administrator

Share This Post On