W Anglii na niebie dzieją się szokujące zjawiska! Co zapowiadają? Zobaczcie nagranie

W Anglii od pewnego czasu dochodzi do dziwnych zjawisk na niebie. Pierwsze takie wydarzenie ujrzał surfer, który opublikował nagranie na Instagramie, pytając czy przypadkiem nie jest to dzieło obcych. Następnie wręcz identyczne zjawisko ujrzał mężczyzny na plaży Fistral w poniedziałek.


Do aż trzech kolejnych obserwacji tego zdarzenia doszło we wtorek m.in. w Kent, czy na małej wsi w Anglii Roche,  gdzie obserwujący znowu stwierdził iż może być to statek obcych. Zjawisko przypomina coś w stylu dymu, który znika i znowu się pojawia.Internauci zgodnie twierdzą, że być może jest sprawka obcych, choć nie brakuje i doniesień o działaniu blue beam, czyli iluzji, które mają zwodzić ludzkość i wywoływać panikę.

Jeden z internautów nazwał owe zjawisko atakiem dementora, bowiem według niego bardzo przypomina te istoty znane z filmów o Harrym Potterze. Inny znowu stwierdził, że jeśli coś takiego pojawia się na niebie to bardzo możliwe, że jest to zapowiedź czegoś strasznego.

A, Wy co o tym sądzicie? Czy jest to jakieś paranormalne zajście, a może sprytna mistifikacja?

 

 

administrator

Next Post

Na Księżycu mieszkają demony? Odkrycie astronoma zszokowało świat!

wt Lip 25 , 2017
W 1835 roku w dzienniku The Sun pojawiły się doniesienia o niezwykłym odkryciu jakiego dokonał sir John Herschel. Mężczyzna miał stworzyć niezwykle zaawansowany teleskop dzięki któremu udało mu się bardzo dokładnie zobaczyć, co naprawdę znajduje się na Księżycu. Ku jego zdziwieniu okazało się, że na Srebrnym Globie znajdują się zwierzęta […]