Policja ostrzega przed tajemniczą kobietą, która płacze przed drzwiami i zabija!

Policja ostrzega przed wizytami dziwnej kobiety, który próbuje tworzyć pozory biednej i schorowanej bezdomnej, jednak cel jej wizyty przeraża.

Mieszkańcy miasta Kirby w Anglii są zaniepokojenii dziwną kobietą, która ostatnio się u nich pojawiła i niepokoi sąsiadów. W piątek najwięcej pomiędzy 2, a 5  rano do domów wielu mieszkańców zawitała dziwna kobieta, która stanęła przed drzwiami i zaczynała płakać. Często też dzwoniła prosząc o pomoc i gościnie, bowiem tłmaczyła, że nie ma dokąd pójść.

Pewna  pani do której zawitała tajemnicza kobieta jest zszokowana, jakim cudem otworzyła ona tylną bramę, która przecież była zamknięta. Ta osoba potrafiła pukać bardzo głośno do drzwi przez ponad godzinę. Miejscowa policja została oczywiście poinformowana o całym zajściu,a  co gorsza okazało się, że dziwna postać zapukała do pewnej matki, która w końcu otworzyła jej drzwi. Niestety tajemnicza kobieta raniła ją nożem.

Policja bada sprawę i ostrzega mieszkańców, ale tożsamość kobiety pozostaje nieznana. Kim według Was jest tajemnicza dziewczyna?

administrator

Next Post

Nagrano pół człowieka-pół małpę? Czy eksperymenty na ludziach to już fakt? Zobaczcie nagranie!

czw Lip 27 , 2017
Relacje o eksperymentach na ludziach przerażają nas nie tylko samymi zabiegami, które  zmieniają wygląd człowieka i najczęściej doprowadzają do jego śmierci, ale także faktem, że człowiek w ich wyniku jest sprowadzany do roli zwierzęcia, które słucha się swojego pana i  skamla o wodę, jedzenie i jęczy z bólu. Takie eksperymenty […]