Gigant objawił się na niebie? Zobaczcie szokujące nagranie!

Niebo od wieków było dla ludzi źródłem wiedzy i pociechy: Szukano na nim inspiracji, w rozpoznawaniu kształtów z chmur szukano wizji przyszłości lub też po prostu siedząc na łące i patrząc  w górę próbowano ukoić duszę i odnaleźć spokój. Czasami jednak na niebie widywano rzeczy, które czasami przerażały, ale i szokowały.

Tak było 18 lipca w Witnamie, gdzie na niebie ukazał się kształt, przypominający ogromnego mężczyznę. Niektórzy stwierdzili, że mężczyzna przypomina giganta, który w mitologii greckiej był olbrzymiego wzrost i obdarzonym niewyobrażalną siłą fizyczną, a także wężowymi nogami. Inni twierdzą, że może być to Tytan, czyli jeden z greckich bogów także o ogromnym wzroście. Biblia także opisuje istnienie  istot o ogromnym wzroście,a wiele osób twierdzi, że giganci mogą być Nefilim, czyli  bytami, które powstały z ludzkich kobiet i Aniołów. Miejscowi ludzi natomiast uważają, że mógł tam objawić się Budda ze względu na charakterystyczne ułożenie dłoni.

Inni natomiast dopatrują się tu mniej duchowych zjawisk jak np. projektu blue beam, który ma wyświetlać iluzje na niebie i oszukiwać ludzi albo też po prostu zwykłej mistyfikacji. A, Wy co o tym sądzicie? Czy taki znak na niebie może coś zapowiadać? Kim według Was mógł być mężczyzna na niebie?

Author: administrator

Share This Post On