Nagrano pół człowieka-pół małpę? Czy eksperymenty na ludziach to już fakt? Zobaczcie nagranie!

Relacje o eksperymentach na ludziach przerażają nas nie tylko samymi zabiegami, które  zmieniają wygląd człowieka i najczęściej doprowadzają do jego śmierci, ale także faktem, że człowiek w ich wyniku jest sprowadzany do roli zwierzęcia, które słucha się swojego pana i  skamla o wodę, jedzenie i jęczy z bólu.

Takie eksperymenty mogą być naprawdę różne i na szczęście dziś bardzo różnią się od dawnych np. używa się wyłącznie genów ludzkich do łączenia z szympansem, czy owcom w czym naukowcy dopatrują się stworzenia nowych metod leczenia chorób.

Przynajmniej wyłącznie takie eksperymenty są tworzone jawnie, choć niektórzy twierdzą, że po cichu są przeprowadzane także bardziej kontrowersyjne badania z udziałem ludzi…

W  Azerbejdżanie doszło do dość szokującego odkrycia. Mężczyzna odnalazł istotę, przypominającą Wielką Stopę lub jak nazwało go kilku internautów  coś w stylu połączenie człowieka i małpy z humanoidalnymi dłońmi i  olbrzymim owłosieniem. Na nagraniu widać jak istota leży i mruga oczami.

A, Wy co o tym sądzicie? Czym według Was jest ta istota: Czy może być to dziecko Wielkiej Stopy lub może  efekt eksperymentów na ludziach i zwierzętach? Albo jakaś sprytna mistyfikacja?

 

administrator

Next Post

Lekarze Hitlera pracowali nad eliskirem prawdy! Wyniki były przerażające...

czw Lip 27 , 2017
Świat obozów koncentracyjnych był szokujące i przerażający: Ludzie traktowani byli jak zwykłe śmieci, które można torturować i zabijać, jeśli tylko ma się na to ochotę. Wykonywano także rozmaite eksperymenty obiecując ludzom ułaskawienie od śmierci,co było zwykłym kłamstwem. Czasami zbrodniarze SS przekonywali się, jednak że same tortury w niektórych przypadkach to […]