Ed, Edd & Eddy nie żyją? Teoria spiskowa, która zniszczy Twoje dzieciństwo!

Kreskówki dla wielu z nas są istnym pamiętnikiem chwil dzieciństwa. Gdy włączamy sobie ukochany film animowany po latach czujemy jakbyśmy znowu stali się dzieciakami i czujemy się pełni radości i szczęścia. Niektóre kreskówki jednak mogą mieć drugie dno i powiązane są z nimi teorie spiskowe, które całkowicie mogą zniszczyć nasze dzieciństwo. Do takich kreskówek należy bez wątpienia Ed,Edd i Eddy.

Kreskówka opowiada historię trzech przyjaciół, którzy wymyślają coraz to głupsze pomysły chcąc zarobić pieniądze na łamiszczęki! Za tą opowieścią stoi jednak teoria spiskowa, która sprawia, że urocza i słoneczna bajka o zaułku i przyjaciołach staje się bajką o czyśćcu i umarłych dzieciach. Teoria spiskowa mówi iż miejsce fabuły Ed, Edd i Eddy to czyściec, ponieważ świat który tam widzimy jest bardzo nienaturalny: Po pierwsze nie ma tam rodziców jakby zupełnie nie istnieli,a  po drugie bohaterowie są od siebie tak różni, że wygląda jakby każdy z nich pochodził z zupełnie innych czasów. Pierwszą osobą, która miała pojawić się w czyśćcu  był Rolf, który z życia miał ojca farmera. Tata zawsze była dla niego surowy, pomimo tego, że Rolf bardzo się starał i ciężko pracował na gospodarstwie. Kiedy pewnego dnia z zagrody uciekł  byk chłopak tak się wystarszył, że ojciec będzie na niego zły, że sam rzucił się by złapać zwierzaka. Niestety w trakcie tego Rolf zginął – był to rok 1903. Ze względu na życie w tak dawnych latach Rolf w kreskówce jest bardzo sceptycznie nastawiony do wszelkiej technologii.

Kolejną osobą, która pojawiła się w czyśćcu był Johny, który był dzieckiem bardzo zamkniętym w sobie, który nie potrafił znaleźć sobie przyjaciół i rozpaczał nad swoim trudnym losem. Pewego dnia Johny postanowił sam zrobić sobie przyjaciela, którym został kawałek drewna. Johny odszedł w 1922 roku na nieznaną chorobę, ale swojego przyjaciela zabrał nawet do tamtego świata. Trzecią osobą, która pojawiła się w czyśćcu był Eddy – nie był on bogaty, ale marzył o dużych pieniądzach, dlatego też przeprowadzał rozmaite plany, które zawsze kończyły się klęską. Jeden z nich skończył się wyjątkowo źle, a Eddy utonął kiedy próbował przepłynąc jezioro, by uciec przed dzieciakami  od których wyłudził pieniądze. Był to rok 1939!

W 1953 roku w Czyśćcu pojawili się Sara i Ed. Ed jak zwykle opowiadał   historie rodem z filmów o kosmitach, podczas gdy Sara nie wytrzymała i zaczęła krzyczeć. Jej mama, która akurat wiozła dzieci do dziadków bardzo sie zdenerwowała i straciła panowanie nad autem.  Nazz została zabita w 1979! Poznała przystojnego chłopaka, jednak jedna milość to była dla niej za mało. Gdy chłopak dowiedział sie, że nie jest jedynym w życiu  zabił ją i jej rodzinę. Chudy Edd pojawił się w czyśćcu w 1989 roku, ponieważ jak zwykle zajmował się eksperymentami przez które  uległ napromieniowaniu, wypadły mu wszystkie włosy i umarł.Ostatnią osobę, która trafiła do czyśćca jest Kevin, który 1999 roku został zabity przez pijanego ojca. To dlatego w czyśćcu Kevin stworzył obraz ojca którego nigdy nie miał, który prowadzi sklep ze słodyczami. Wyjątkowymi postaciami mają być Ochydki, które nigdy nie były ludźmi,ale są czymś w stylu demonów, które dręczą głównych bohaterów.

A, Wy co sądzicie o teorii spiskowej na temat kreskówki Ed, Edd i Eddy? Uważacie, że może być w niej choć cząstka prawdy?

Author: administrator

Share This Post On