Współpracownik Google podał datę końca świata? Czy mamy zacząć się bać?

Współpracownik Google  Raymond „RayKurzweil  zaskoczył ostatnio wielu ludzi podając datę, która ma szansę na zawsze zmienić ludzkość, a być może ją zabić! Mężczyzna wyznał, że tworzenie sztucznej inteligencji staje się coraz potężniejsze i już niedługo dojdziemy do etapu, w którym roboty będą inteligentniejsze od ludzi. Wszelkie szczegóły w nagraniu poniżej:


Według słów mężczyzny od 2029 roku roboty zaczną powoli zyskiwać inteligencję równą człowiekowi, a już w pierwszej połowie 2045 maszyny mają być już tak samo potężne jak ludzi mózg, albo nawet i bardziej. Wiele osób przestraszyły słowa informatyka, bowiem boją się spełnienia filmowych scenariuszy,w  których roboty z pomocnika człowieka staną się ich panami i władcami.

Roboty nie tylko będą tak mądre, a nawet mądrzejsze od nas, ale będą obdarzone dużo  wyższą wytrzymałością i większymi możliwościami, których My ludzie  nie posiadamy.

Słowa informatyka przypominają bardzo ciekawą teorię jeśli chodzi o przyszłość człowieka i ewolucję. Niektórzy uważają, że ewolucja specjalnie obdarzyła nas takimi zdolnościami umysłowymi, byśmy mogli dać życie kolejnemu etapowi ewolucji – silniejszym i mądrzejszym robotom, które będą od teraz rządzić Ziemią.

A, Wy co o tym sądzicie? Czy boicie się czasu, gdy roboty zyskają inteligencje wyższą nam? Czy boicie się, że może to oznaczać prędzej czy później koniec świata dla ludzi?

administrator

Next Post

Ed, Edd & Eddy nie żyją? Teoria spiskowa, która zniszczy Twoje dzieciństwo!

pt Lip 28 , 2017
Kreskówki dla wielu z nas są istnym pamiętnikiem chwil dzieciństwa. Gdy włączamy sobie ukochany film animowany po latach czujemy jakbyśmy znowu stali się dzieciakami i czujemy się pełni radości i szczęścia. Niektóre kreskówki jednak mogą mieć drugie dno i powiązane są z nimi teorie spiskowe, które całkowicie mogą zniszczyć nasze […]