15 sierpnia 2021 roku nadejdzie BURZA BOGA!

Stefan Ossowiecki był polskim inżynierem, a także badaczem zjawisk niewyjaśnionych! Urodził się w 1877 roku, a zginął w 1944. Gdy miał 14 lat odkrył iż posiada zdolność telepatii, czyli umiejętności czytania myśli u ludzi. Z czasem odkrył w sobie także umiejętności telekinetyczne, które z czasem zniknęły na rzecz bardzo potężnego daru jasnowidzenia dzięki któremu zwracały się do niego o poradę takie osoby jak Ignacy Paderewski czy Józef Piłsudski. Stefan Ossowiecki stworzył także przepowiednie dla świata i Polski, które znajdziecie  w nagraniu poniżej:

Ludzkość zacznie zaciekle obrażać Boga. Żadne inne pokolenie nie było tak pyszne i pełne zła, więc Bóg choć będący ostoją miłością nie będzie mógł po prostu na to patrzeć. Więc po prostu przestał – Na pewien czas Ziemia nie była karmiona wzrokiem i opieką Boga. Wtedy też ludzkość jeszcze bardziej zatraci się w dzikości i mroku.

Zniszczenia, kataklizmy i kary będą na porządku dziennym! Nie będzie to jednak pełnia zniszczenia, bowiem Maryja będzie wstawiać się za ludzmi, którzy pobłądzili i będzie chciała  im pómóc. Bóg wysłucha jej prośby, a diabelska siła zostanie związana.

Gdy nastanie dzień Wniebowzięcia Najświętszej Maryi dokładnie 15 sierpnia  w niedziele dokładnie od godziny 10 do 12 szalała będzie burza na całej Ziemi.  Warto wspomnieć że 15 sierpnia w niedziele wypada m.in. w tym roku, więc być może przepowiednia dotyczy tego okresu, ale to oczywiście nie jest pewne, bo np. w 2027 roku 15 siepnia także wypada także w niedziele. Ta przerażająca Burza będzie istnym ucieleśnieniem mocy Boga i każdemu przypomni o jego władzy.Dokładnie o 12 nadejdzie cisza i po chwili ludzie usłyszą dzwony i   niektórzy padną na kolana i zaczną się modlić. Wtedy demon zostanie strącony w przepaść, a część ludzi zginie…

Po chwili jednak znaki Boga zaczną się pojawiać i poczujemy błogi spokój i szczęście. Stefan Ossowiecki w przepowiedniach dla Polski i świata wspominał także o tym, że Bóg pokara wielu ludzi obebraniem im zdolności rozmnażania przez co zacznie rodzić się coraz mniej dzieci, co ma być karą za zabijanie potomstwa, a także o fakcie, że Polska  będzie w większości uratowana, bo od początku świata była wybrana przez Boga.

Źródło: Odkryte sekrety przyszłości – Stephen Lassare

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.