Na niebie objawił się wąż! Czy to Lewiatan, który ma ukazać się w czasie Apokalipsy? (Nagranie)

Wiele ludzi twierdzi, że czasy w których przyszło nam żyć są tymi ostatecznymi! Dowodem na to ma być mniejsza ilość zawieranych małżeństw, większa rozwiązłość seksualna, czy nienawiść którą tak wielu z nas żywi  do innych. Czy nasze pokolenie czeka Apokalipsa? Na to pytanie musi odpowiedzieć sobie każdy sam!

Warto jednak wspomnieć  przepowiednie o wężu morskim Lewiatnie który w Biblii opisywany jest jako: „Grzbiet ma jak tarcza. Z ust wydobywają się mu płomienie, a w wodzie za nim unosi się świetlista smuga. Każde zwierze lęka się tego węża!” Biblia wspomina, że Bóg w czasie końca zabije go swym mieczem…

Wielu ludzi jest zszokowanych nagraniem, które zarejestrował mężczyzna w Los Angeles w 2015 roku. Przedstawia ono niebo w czasie burzy. I może nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że razem z piorunem na niebie ukazał się wąż, przypomijący japońskiego smoka lub właśnie węża morskiego Lewiatana. Niektórzy sądzą, że jest to jakiś znak zapowiadający koniec świata. Inni znowu twierdzą, że być może jest to fejk. A, Wy co o tym sądzisz? Czy wierzycie, że jest to wąż Lewiatan, który opisany był w Biblii?

 

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.