Na niebie nagrano znak WOJNY? Czy to zapowiedź nadciągającej III Wojny Światowej?

Symbole na niebie czasami są piękne, czasami niezwykłe, a czasami nawet przerażające. Ludzie od wieków twierdzili, że niebo czasami daje nam jakieś znaki lub pomaga przewidzieć przyszłość i ostrzec nas przed nadciągającymi niebezpieczeństwami. Czy tak było w tym przypadku? Musicie to sami ocenić!

W Indianapolis dokładnie 1 sierpnia 2017 roku kobieta zarejestrowała na niebie coś bardzo dziwnego. Mowa o kształtach, które zdaniem wielu użytkowników przypominają ludzi – jeden z nich wygląda jakby miał w dłoni karabin i celuje do człowieka. Materiał szybko stał się bardzo popularny w sieci i stał się obiektem kontrowersji i teorii spiskowych. Niektórzy są przekonani, że jest to jakiś znak, który ostrzega nas przed nadciągającą wojną. Inni uważają, że jest to po prostu czysty przypadek.

Nie brakuje i domysłów o działaniu projektu blue beam, który ma specjalnie ukazywać ludziom kontrowersyjne iluzje, żeby zaczynali się bać. Warto wspomnieć, że nadejście Wojny jakiej nikt nie znał zapowiadali w swoich przepowiedniach np.Czesław Klimuszko,czy Nostradamus. Czy chodzi o III Wojnę Światową, która być może wybuchnie niedługo? A, Wy co o tym sądzicie? Czy może być to jakiś znak?

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Przy Trumpie nagrano kosmitę? Czy USA współpracuje z obcymi? Nagranie wywołało kontrowersje...

czw Sie 3 , 2017
Donald Trump jest postacią bardzo kontrowersyjną! Jedni go kochają i uważają, że wykonuje dobrze swoje obowiązki, natomiast inni są zdania, że to nietolerancyjny i pełni nienawiści człowiek. Nie ważne jakie mamy zresztą zdanie o obecnym prezydencie USA, ale i tak warto zobaczyć zagadkowe nagranie które zostało wykonane podczas jednego z […]