Na niebie nagrano znak WOJNY? Czy to zapowiedź nadciągającej III Wojny Światowej?

Symbole na niebie czasami są piękne, czasami niezwykłe, a czasami nawet przerażające. Ludzie od wieków twierdzili, że niebo czasami daje nam jakieś znaki lub pomaga przewidzieć przyszłość i ostrzec nas przed nadciągającymi niebezpieczeństwami. Czy tak było w tym przypadku? Musicie to sami ocenić!

W Indianapolis dokładnie 1 sierpnia 2017 roku kobieta zarejestrowała na niebie coś bardzo dziwnego. Mowa o kształtach, które zdaniem wielu użytkowników przypominają ludzi – jeden z nich wygląda jakby miał w dłoni karabin i celuje do człowieka. Materiał szybko stał się bardzo popularny w sieci i stał się obiektem kontrowersji i teorii spiskowych. Niektórzy są przekonani, że jest to jakiś znak, który ostrzega nas przed nadciągającą wojną. Inni uważają, że jest to po prostu czysty przypadek.

Nie brakuje i domysłów o działaniu projektu blue beam, który ma specjalnie ukazywać ludziom kontrowersyjne iluzje, żeby zaczynali się bać. Warto wspomnieć, że nadejście Wojny jakiej nikt nie znał zapowiadali w swoich przepowiedniach np.Czesław Klimuszko,czy Nostradamus. Czy chodzi o III Wojnę Światową, która być może wybuchnie niedługo? A, Wy co o tym sądzicie? Czy może być to jakiś znak?

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.