Powieści z 1896 roku mówią o Baronie Trump, wyborach prezydenta i uchodźcach! Czy opisują przyszłość?

W 1896 roku na rynku pojawiły się powieści pod tytułem The Travels and Adventures of Little Baron Trump. Powieści opowiadały historie chłopca imieniem Baron Trump, który żył w luksusach, jednak w pewnej chwili miał już dość swojego pełnego złota i diamentów życia, więc wyjechał do Rosji, by tam stać się zupełnie innym człowiekiem. ABY POZNAĆ SZOKUJĄCY FAKTY OBEJRZYJ NAGRANIE PONIŻEJ:

Osobą, która namówiła go do tego i pomagała mu w trakcie wyjazdu był mężczyzna imieniem Don, który określany był mianem mistrza. To jest akcja dwóch pierwszych powieści. Natomiast trzecia tego samego autora nosi tytuł 1900 The Last President i opowiada historię której fabuła rozpoczna się w  Nowym Jorku, gdy zostaje wybrany prezydent, który wzbudza ogromne kontrowersje i przez wielu traktowany jest jako zły człowiek. Były organizowane specjalne strajki na których ludzie chcieli obalić nowego prezydenta. Pojawiają się nawet wątki  mnichów z innego kraju, którzy grożą, że napadną na domy ludzi i ukradną im pieniądze,a  także upadku USA.

Od kilku dni na temat powieści powstało wiele teorii spiskowych. Niektórzy ludzie twierdzą, że być może autor powieści Ingersoll Lockwood mógł być jasnowidzem i dzięki temu przewidział wydarzenia, które dzieją się dziś na naszych oczach. Inni znowu uważają to za czysty przypadek, natomist nie brakuje i takich osób, które łączą to być może z podróżami w czasie. A, Wy co o tym sądzicie? Czy książka opisuje teraźniejsze wydarzenia? Czy opisuje ona faktycznie postać syna Donalda Trumpa Barrona Trumpa, a także prezydenta, który określany jest tytułem Don?

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Na niebie nagrano znak WOJNY? Czy to zapowiedź nadciągającej III Wojny Światowej?

czw Sie 3 , 2017
Symbole na niebie czasami są piękne, czasami niezwykłe, a czasami nawet przerażające. Ludzie od wieków twierdzili, że niebo czasami daje nam jakieś znaki lub pomaga przewidzieć przyszłość i ostrzec nas przed nadciągającymi niebezpieczeństwami. Czy tak było w tym przypadku? Musicie to sami ocenić! W Indianapolis dokładnie 1 sierpnia 2017 roku […]