10 szokujących przepowiedni na 23 września 2017 roku! Tego dnia spełni się proroctwo z Apokalipsy? Co stanie się ze światem?

23 września 2017 roku to data, która od dawna jest szeroko komentowana przez osoby zajmujące się badaniem Biblii. Konkretnie chodzi tu o cytat z Biblii opisujący układ gwiazd na niebie, który ma mieć miejsce dokładnie 23 września 2017. To Niewiasta obleczona w Słońce, a pod swoimi stopami ma Księżyc i na głowie wieniec stworzony z dwunastu gwiazd. Cytat ten pochodzi z księgi Apokalipsy napisanej przez Jana Apostoła, który nakreśli czas gdy na Ziemi pojawi się Jezus, a świat który znamy przestanie istnieć i pojawi się zupełnie nowy.

Obejrzyj nagranie poniżej i poznaj 10 szokujących przepowiedni:


Jak zwykle więc przedstawiamy Wam 10 przepowiedni i jak zwykle prosimy o pamiętanie, że są to tylko i wyłącznie przepowiednie i teorie i niekoniecznie muszą się spełnić. Niewiadomo także, czy czas ich spełnienia jeśli nawet się wydarzy będzie miał miejsce dokładnie 23 września, czy  symbol Niewiasty będzie pierwszym znakiem dla ludzi, a reszta znaków pojawi się w przyszłości? Pamiętajcie też że przepowiednie często są bardzo symboliczne i bardzo ciężko je interpretować.

  1. Asteroida! Tą teorię może potwierdzać inny cytat z Apokalipsy:  Na niebie pojawił się wielki smok w kolorze ognia z siedmioma  głowami i dziesięcioma rogami, którego ogon zmiata część gwiazd z nieba. Według wielu interpretacji słowa te mogą opisywać jakąś asteroidę lub meteoryty. Nie wiadomo oczywiście jak rozumieć słowo wielki. W końcu mają to być dopiero znaki zapowiadające ostateczne wydarzenia, więc raczej asteroida ani te meteoryty nie będą aż tak ogromne by zniszczyć Ziemię, choć możliwe, że  będą miały siłę by zniszczyć choć drobną część naszej planety. Według Biblii owy smok ma pożreć dziecię rodzącej  niewiasty. Może być też tak, że owe ciało lub ciała niebieskie nie  będą  niszczące, ale po prostu pojawią się koło gwiazdozbioru Panny, czyli koło niewiasty opisanej w Biblii, co będzie znakiem.
  2. Powyższy cytat o smoku z Biblii może mówić o asteroidzie, ale można znaleźć i teorie iż w rzeczywistości chodzi tu o statek UFO. To ma tłumaczyć te głowy  i rogi jako różnego rodzaju niezwykłe urządzenia, w jakie będzie obfitować pojazd obcych. Pytanie tylko o co może chodzić z pożeranym dzieckiem niewiasty? Być  może chodzić o to, że ową Niewiastą jest Ziemia, która od dawna przedstawiana była jako Kobieta-Matka, a jej dzieckiem możemy być My wszyscy jako jej dzieci- ludzie, zwierzęta, rośliny. Czy ten cytat z Biblii odnosi się do ataku obcych na Ziemie?
  3. Kolejny cytat z Apokalipsy również jest bardzo ciekawy:  I porwane zostało dziecię do tronu Boga. Pewnie niektórzy z Was pamiętają film, który ukazał się jakiś czas temu na naszym kanale, który opisywał  teorię sporej części badaczy Biblii o fakcie iż Księga ta opisuje iż na jakiś czas przed rozpoczęciem Sądu Ostatecznego część z ludzi zostanie zabrana do nieba. Będzie to niezwykły zaszczyt, wyłącznie dla tych, których czyny naprawdę wyróżniają się na tle innych osób. Część  ludzi zostanie zabrana niestety zostawiając ze sobą tych, którzy na to nie zasłużyli – być może nawet najbliższą rodzinę.
  4. Biblia  opisuje postacie znane jako Czterej Jeźdźcy Apokalipsy: Zwycięzce w koronie, Wojnę z mieczem który odbiera pokój i sprawia że inni się zabijają, Głód dzierżący w dłoniach wagę i Śmierć z którym była Otchłań  i która otrzymała dar zabijania. Niektórzy twierdzą, że owe istoty są tylko zwykłymi symbolami, które uosabiają wydarzenia do jakich dojdzie w Czasach Ostatecznych. Inni z kolei sądzą, że te byty faktycznie pojawią przed końcem świata. Czy zdarzy się to 23 września 2017 lub jakiś czas później: Wszystko się okaże!
  5. Blue Beam. Od lat można odszukać dość szokującą teorie, jakoby nad światem władzę próbowali zdobyć Illuminati, którzy mają być sektą, która umieszcza swoje  masońskie symbole w teledyskach i filmach oraz stoi za wieloma wydarzeniami na Ziemi jak zamach na WTC czy pojawienie się uchodźców w Europie. Co więcej Illuminati wiedzą o tym jak dla wielu ludzi ważna jest religia i będą chcieli się nią posłużyć, by zwieść świat. Mają to zrobić wykorzystując iluzję, którą  wyświetlą na niebie. A czas 23 września 2017 który jest tak ważny dla wielu chrześcijan będzie na to idealny momentem, bowiem łatwo będzie oszukać ludzi którzy będą czekać na szokujące wydarzenia. A jakie będą te iluzje?
  6. Antychryst. Kontynując teorie blue beam to owymi znakami, które mają przedstawić Illuminati ma być także sam Jezus. W rzeczywistości nie będzie to jednak Mesjasz, ale Antychryst, który będzie chciał nas zwieść. Być może na niebie pojawi się wtedy Niebiański rzekomy Jezus, który powie, że zbawi ten świat, jednak pod pewnymi warunkami. Będą to warunki, które będą miały dążyć do stworzenia świata NWO, w którym znikną wszelkie różnice między ludźmi, a świat będzie całkowicie kontrolowany przez grupę osób.
  7. Rozpoczęcie Chipowania. Słowa rzekomego Antychrysta mają doprowadzić do spełnienia kolejnej przepowiedni biblijnej o znaku bestii umieszczonym na dłoni lub na czole, który interpretowany jest jako czip, który jest kolejnym etapem kontroli ludzi i ma sprawiać, że  bez niego nic nikt, ani nie kupi ani nie sprzeda. Powiada się także iż chip obfitować będzie w truciznę i sprawi, że będzie można zabić w sekundę każdego, kto będzie chciał zniszczyć Nowy Porządek Świata. Etap przygotowań do chipowania według teorii spiskowych już się rozpoczął: Można było już odszukać wiele relacji o ludziach, który mają już taki chip w dłoni, bo ułatwia im to pracę zawodową i ogólnie życie. Etapem przygotowawczym do chipowania ma być także powstanie kart płatniczych, w których przecież znajduje się chip, a także telefony które większość z nas ma przy sobie praktycznie cały czas i dzięki nim można nas namierzyć
  8. Katastrofa. Znak na Niebie panny z koroną z gwiazd ma być zapowiedzią końca czasów. Nie można więc ukrywać, że tego dnia może wydarzyć się także inny bardziej cielesny znak, który pokaże nam ze coś się zbliża. Może być to wyjątkowo potężne tsunami,  wybuch wulkanu, tornado lub inna katastrofa, która odbierze  życie wielu ludziom.
  9. Wojna. Gorąca atmosfera wokół tematu Rosji, uchodźców i islamizacji Europy trwa od dłuższego czasu. Ludzie boją się, że uchodźcy nie tylko zniszczą codzienne i spokojne ich życie, ale także  kulturę i tradycję do której są przyzwyczajeni. Strach przed Putinem i Rosją, która rośnie w siłę również jest bardzo potężny. Czy to właśnie uchodźcy lub Rosja będą stali za rozpoczęciem III Wojny Światowej? Czy to 23 września rozpocznie się ta Wojna i ucieleśnienie jednego z jeźdźców Apokalipsy – Wojny! Czy może stanie się to później, ale 23 września będzie czasem gdy ujrzymy pierwszy znak nadciągającej Apokalipsy.
  10. Nie stanie się nic. Niestety wielu z Was zapomina, że My w swoich artykułach dajemy jedynie teorie i przepowiednie, które niekoniecznie muszą się sprawdzić, a na temat znaku Niewiasty na niebie wcale nie brakuje  niejasnych spraw.  Naukowcy zwracają uwagę, że wbrew pozorom układ astrologiczny z Biblii nie jest aż tak niespotykany  jak próbują nam wmówić teoretycy  spisków, a w rzeczywistości nad Panną 23 września 2017 roku nie pojawi się 12 gwiazd, a 13. Oczywiście sprawa jest bardzo zawiła, a nie wszyscy wierzą w wyjaśnienia naukowców posądzając ich o kłamstwa i ukrywanie prawdy o spełnianiu Biblijnych przepowiedni.

 

 

Co sądzicie o całym zamieszaniu z 23 września 2017 roku? Czy wierzycie że któraś z podanych przepowiedni lub teorii tego dnia się spełni? A może macie własną teorie na to co stanie się 23 września? Jedno jest pewne – zawsze należy pamiętać, że strach nigdy nie jest najlepszym doradcą, a najważniejsze to starać się po po prostu żyć dobrze i być szczęśliwym. A co do tego co stanie się 23 września 2017 najlepiej po prostu zaczekać i nie wpadać w panikę.

 

Author: administrator

Share This Post On