Wirus Zombie sprawia, że gąsienice eksplodują!

Pod pojęciem wirusa zombie możemy rozumieć np. chorobę psychiczną, w której choremu  często wydaje się, że nie żyje i myśli, że nie musi jeść ani pić. Czasami takie osoby uważają, że zostały przeniesione do innego wymiaru np. do nieba lub piekła i tu odbywają karę za swoje zły czyny. 

Bardziej fizyczny wirus zombie to, jednak baculovirus, który ostatnio jest obecny w Wielkiej Brytanii! Wirus atakuje niektóre owadyn np gąsience i zmusza je do pozostania z dala od światła słonecznego i ukrycia się w cieniu. Gdy jednak na gąsienice padnie chociaż trochę światła słonecznego natychmiast eksploduje przy okazji rozprzestrzeniając wirus dalej.

I choć brzmi to jak z horroru o zombie to jest to jak najbardziej prawda, która od lat jest znana w biologii. Biolodzy w Wielkiej Brytanii od jakiegoś czasu w dość sporej ilości obserwują resztki gąsienic porozrzucane na roślinach i apelują o zgłaszanie kolejnych przypadków eksplozjii  owadów.

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

10 szokujących przepowiedni na 23 września 2017 roku! Tego dnia spełni się proroctwo z Apokalipsy? Co stanie się ze światem?

sob Sie 5 , 2017
23 września 2017 roku to data, która od dawna jest szeroko komentowana przez osoby zajmujące się badaniem Biblii. Konkretnie chodzi tu o cytat z Biblii opisujący układ gwiazd na niebie, który ma mieć miejsce dokładnie 23 września 2017. To Niewiasta obleczona w Słońce, a pod swoimi stopami ma Księżyc i […]