10 przerażających zdjęć z prawdziwą historią!

Internet słynie z dziwnych i przerażających zdjęć. Czasami stoi za tym sprytnie stworzona mistyfikacja, a czasami prawdziwie  straszna historia lub psychopatyczna wizja jakiegoś człowieka. Dziś przedstawiamy Wam 10 zdjęć, które bez wątpienia wywołają w Was lęk, bo stoi za nimi nie tylko groza, ale i prawda. Zdjęcia w nagraniu poniżej:

Drugie zdjęcie ukazuje wydarzenie do jakiego doszło 18 listopada 1978 roku w Jonestown. To tu 909 osób popełniła samobójstwo pod wpływem namowy gury Świątyni Ludu. Dorośli podali truciznę dziecom, po czym sami ją wypili. Fotofrafia została zatytułowana Ciało na ciele.

Przerażające wydarzenia zawsze wpływają na naszą psychikę i postrzeganie przez nas świata. W szczególnym przypadku dotyczy to dzieci, bowiem one dopiero rozwijają swoje widzenie rzeczywistości. Nic więc dziwnego, że dziewczynka która została wychowana w obozie koncentracyjnym, czyli w miejscu gdzie ludzie byli torturowani i traktowani jak nic nie znaczące śmiecie narysowała właśnie taki obrazek, który kojarzy jej się ze słowem DOM.

Dom w  Amityville często podawany jest jako przykład najbardziej przerażającego miejsca świata. Koszmar rozpoczął się 14 listopada 1974 roku, kiedy to zginęło sześciu z siedmiu mieszkańców tego miejsca. Okazało się, że za zabójstwem stoi jeden z synów, który najpierw zastrzelił śpiącego ojca, potem matke która wpadła w panikę widząc zmarłego męża, a następnie dzieci. To jednak początek historii, bowiem od tego czasu w domu zaczęło dochodzić do paranormalnych zjawisk – krew ściekała ze ścian, rzeczy poruszały się same i widywano przerażające istoty. Jedno ze zdjęć wykonanych w tym domu ukazuje mroczego chłopca – czy jest to jeden z synów, który został zamordowany 14 listopada?

To zdjęcie nie wyróżnia się niczym szczególnym – zwykły most w Chinach. Wystarczy się jednak przyjrzęć i już zobaczymy przypadkowo uwiecznionego samobójce.

W XIX w ogromną popularnością zaczęły cieszyć się  zdjęcia ze zmarłymi, zwane fotografia posmiertna, w których martwe ciało człowieka ustawiało się jakby zupełnie żyło. I choć dla nas dzisiaj może się to wydawać trochę dziwne to dla ludzi w tamtych czasach była to prawdziwa i święta pamiętka po ukochanej osobie.

W XIV w John Torrington wraz ze swoją załogą poszukiwali   przejścia, które umożliwi szybsze podróże między Ameryką Północną a Azją. Niestety ich statek został uszkodzony, więc zostali zmuszeni do wędrówki pieszo. John niestety umarł w drodzę, a jego ciało pochowano. Dzięki   niskiej temperaturze posiadało ono wyjątkowo dobry stan.

W trakcie bombardowania Hiroszimy i Nagasaki powstały trwałe cienie, zwane również „cieniami jądrowymi”które powstały po zabitych ludziach i zniszczonych roślinach, czy przedmiotach Powodem powstania tych  cieni jest tzw. „Promieniowanie cieplne”. Od lat są one przedmiotem legend i przerażających historii.

Auguste Delagrange był oskarżony o bycie wampirem i zabójstwo ponad 40 osób w 1900 roku. By go zabić stworzono specjalną grupę składającą się z rzymsko katoliciego duchownego i kapłana voodoo. Dowodem na wampiryzm mężczyzny miała być jego blada cera,  a także fakt iż nosił śniezno białą i pachnąca koszulę, która jednak zawsze miała na sobie kilka kropelek czerwonej substancji. Kiedy mężczyźni wbili mu kołek ich rzekomy wampir nawet nie jęknął, jednak otworyzł oczy i spojrzał na swoich morderców. Zdjęcie ukazuje serce rzekomego wampira.

 

zapraszamy takze na nasze dwa nowe filmy na kanale przeciekawe gdzie znajdziecie filmik o 10 najczestszych snach, a także ich interpretacji oraz na kanale paranormalne centrum gdzie znajdziecie filmik o dziesięciu przerazcających zdjeciach z którymi zwiazane sa straszne historie.

 

Author: administrator

Share This Post On