Szokujące przeżycia ze śmierci klinicznej: W Niebie są części ciał, których używa Bóg!

Wizje ze śmierci klinicznej dla wielu są oczywistym dowodem na istnienie życia po śmierci! Gdy słyszymy o śmierci klinicznej najczęściej widzimy tunel i rodzinę która umarła. Doktor Gary Wood miał jednak zupełnie inne doświadczenia pośmiertne, które nie jedną osobę mogą zszokować!

Dr. Gary Wood w 1933 roku miał wypadek samochodowy na skutek źle zaparkowanego samochodu. Przez pewien czas mężczyzna był nieżywy, jednak  nie trwało to długo. W czasie śmierci klinicznej mężczyzna wyszedł ze swojego ciała i znajdował się nad samochodem. W jednej chwili jakby coś go pociągnęło w górę, po czym ujrzał wirującą chmurę wypełnioną światłem z której biło ciepło i miłość. Tam doktor Wood ujrzał ogromnego Anioła obdarzonego ogromnym mieczem.

Obok niego był mniejszy Anioł trzymający w dłoniach stare księgi. W pewnej chwili jeden z nich gestem zaprosił mężczyznę do chmury. W tej chwili ze światła wyszedł przyjaciel doktora z uczelni, który jakiś czas temu zginął. Razem weszli do chmury, a przyjaciel obiecał, że oprowadzi go po niebie. Doktor widział tu ogromny tron należący do Boga i mnóstwo szczęśliwych ludzi. Było tam też wiele różnych drzwi które otworzył przyjaciel mężczyzny. Były tam nogi zawieszone na linach, a także wiele innych części ciał. Przyjaciel wyznał mu, że są to cześci zamiennie, które wykorzystuje Bóg robiąc cuda.

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Flinstonowie promowali palenie papierosów! Ta reklama w kreskówce szokuje.... Sami zobaczcie!

wt Sie 8 , 2017
Kreskówki choć kojarzą nam się z rodzinną rozrywką i przyjemnie spędzonym czasem czasami nie są jednak aż tak niewinne jak nam się wydaje. Dziś przedstawimy Wam dość szokujący fakt o jednej z ukochanych kreskówek wielu ludzi – Flinstonach. Opowiada ona historię dwójki  przyjaciół – Freda i Barneya, którzy co chwilę […]