„Gdy umrę to Ci się przyśnie i powiem jak tam jest” Dlaczego nigdy się to nie spełnia?

Często wśród rodziny czy przyjciół pada temat śmierci! Jeśli są to osoby wierzące w życie po śmierci często zastanawiamy się jak wygląda egzystencja po tamtej stronie i jak tam ogólnie będzie… Co jakiś czas też zdarza się, że np. babcia obiecuje  wnuczce, że po swojej śmierci przyjdzie do niej we śnie i powie  jak tam jest. Byłem raz świadkiem takiej opowieści i prośba nie została spełniona.

Jeśli chodzi o historie z sieci również podobnych przypadków wyjawienia prawdy o tamtym świecie nie znalazłem. Dlaczego więc osoby które nam to obiecują nie wypełniają swojej prośby? Według osób zajmujących się duchowością tamten świat zupełnie różni się od tego,a według przekazów od osób które przeżyły śmierć kliniczną niektórzy z nich doświadczyli czegoś w stylu wszechwiedzy, czyli Omniscjencji. Omniscjencja to pełna wiedza o faktach i wszelkich potencjalnych zdarzeniach.

Często opisują ją osoby, które przeszły śmierć kliniczną: Twierdzą, że było to coś jakby w jednej chwili spłynęło na nich światło i zdobyli tak wiele informacji, że sami byli zszokowani. Niestety po powrocie do tego świata ta wiedza zanika! Bardzo więc możliwe, że gdy osoba wkracza do tamtego świata jednocześnie się zmienia – poznaje dużo faktów i wiele informacji przez co dojrzewa i sama wie, że pewnych rzeczy nie należy mówić nawet tym, którzy na Ziemi byli dla nas najbliżsi.

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.