Czy duch może zadzwonić do nas z zaświatów? Kobieta otrzymała szokujący telefon

Technologia może nie kojarzy nam się ze światem duchowym. Jednak faktem jest, że osoby zajmujące się rozwojem duszy twierdzą, że coraz częściej zarówno istoty demoniczne jak i inne  korzystają np. z komputerów, czy komórek by w ten sposób przekazać nam jakąś wiadomość lub po prostu nas nastraszyć. Czy jednak duch może do nas zadzwonić z zaświatów?

Zarówno Viola i Ruby zawsze byli nierozłączni. Znali się od dzieciństwa i nigdy nie wyobrażali sobie życia bez siebie.Kiedy obydwoje trochę podrośli mieli pewność, że chcą wziąć ślub i być ze sobą na wieczność. Niestety los miał inne zdanie na ten temat i Ruby zginął w tragicznym wypadku. W 1991 roku dziewczyna zaczynała powoli oswajać się ze śmiercią ukochanego, choć dalej nie potrafiła się z nią pogodzić. I kiedy wydawała się, że wszystko zaczyna być coraz lepiej Viola zaczęła otrzymywać dziwne telefony – nawet po kilka razy dziennie. Kiedy jednak odbierała nikt się nie odzywał tylko słychać było jakby ktoś dyszał.

Viola obawiając się, że może być to jakiś psychopata zgłosiła sprawę na policję, która niestety nie szczególnie przejęła się jej podejrzeniami. W końcu kobieta by rozwiązać sprawę wynajęła detektywa, który miał rozszyfrować kto do niej dzwoni. Mężczyzna zdobył bilingi z których jasno wynikało, że w podanych przez nią godzinach nikt do niej nie dzwonił. Viola jednak dalej utrzymywała swoją wersję, więc detektyw podziękował jej za współpracę sądząc, że robi sobie z niego żarty.Pewnego dnia o północy z 22 na 23 kwietnia telefon znowu zadzwonił i tym razem ktoś się  odezwał. To był dziecięcy głos jakiegoś chłopca. Dziecko przedstawiło się jako Ruby i powiedziało, że tu gdzie się znajduje jest mu dobrze i jest szczęśliwy. I nagle głos ucichł,  a połączenie się skończyło.

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.