Chłopiec, który umarł opisuje jak wygląda niebo! Niektórzy mogą być zszokowani tym opisem…

Od dawna słyszymy, że niebo jest pięknym i cudownym stanem, który każdy z nas chciałby dostąpić. Co jednak oznacza to dokładnie? Jak wygląda niebo? Na te pytanie odpowiada nam Erik Medhus który choć już nie żyje znalazł drogę, by poraz ostatni pożegnać się ze swoją matką a przy okazji przekazać światu prawdę na temat tamtego świata, by ludzie nareszcie przedstali się bać śmierci.

Chłopiec opisuje niebo jako świat bardzo przypominający najpiękniejsze miejsca na Ziemi, jednak ich urok jest jeszcze potężniejszy i jeszcze bardziej zapierający dech w piersiach. Tam dusze posiadają prawdziwą moc tworzenia własnego nieba – są wstanie stworzyć drzewo jeśli tego zabragną, tworzyć wodospady, tworzyć co tak naprawdę chcą.

Co najbardziej szokujące  w niebie są także miasta, jednak nie takie jak na Ziemi np. budynki stworzone są z kryształowego światła w których odbywają się wykłady  na których nowe duchy są uczone jak przenosić się z jednego wymiaru w drugi i pomagać ludziom. Tutaj w niebie wszystko zmienia się z sekundy na sekundę – jednego dnia park jest zwyczajnie zielony, a drugiego niebieski. Dusze zmieniają ten świat na okrągło, by ukazywać jeszcze więcej piękna. W niebie nie brakuje także zwierząt – są dinozaury, psy, krowy, jednak żadne z nich nie jest czyjąś własnością. Wszyscy są po prostu przyjaciółmi.

 

 

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Czy można przewidzieć swoją śmierć? Takich przypadków jest coraz więcej!

sob Sie 12 , 2017
Czy można czuć, że umrzemy? Takie przypadki wbrew pozorom pojawiają się dość często i wiele osób było jego świadkiami. Jeśli podpytami się znajomych lub rodziny z pewnością usłyszymy historie o ludziach, którzy na dosłownie chwilę przed swoją śmiercią zachowywali się jakby o wszystkim dokładnie wiedzieli.O ludziach, którzy przewidzieli własną śmierć…. […]