Czy można przewidzieć swoją śmierć? Takich przypadków jest coraz więcej!

Czy można czuć, że umrzemy? Takie przypadki wbrew pozorom pojawiają się dość często i wiele osób było jego świadkiami. Jeśli podpytami się znajomych lub rodziny z pewnością usłyszymy historie o ludziach, którzy na dosłownie chwilę przed swoją śmiercią zachowywali się jakby o wszystkim dokładnie wiedzieli.O ludziach, którzy przewidzieli własną śmierć….

Warto przytoczyć historię kobiety, która na dzień przez swoją śmiercią poszła do kosmetyczki i fryzjera, by zmienić swój wizerunek i wyglądać ładniej, a gdy pani z gabinetu kosmetycznego zapytała z jakiej okazji tak wiele zabiegłów Ona odpowiedziała, że to do trumny. Co prawda kobieta chorowała już jakiś czas, ale wydawało się, że jest już lepiej… Inna historia dotyczy mężczyzny, który był w bardzo ciężkim stanie, jednak na chwilę przed swoją śmierć obudził się i nawet poprosił o papierosa, które tak kochał palić. Wstał na chwilę z łóżka, popatrzył w okno i porozmawiał ze swoją żoną. Nastąpnie położył się i umarł. Pewna kobieta z Wałbrzycha mówiła, że od kilku dni cały czas słyszy huczenie, zupełnie jakby gdzieś obok był sowa. Ptaka, jednak nie było, a ten tajemniczy dźwięk przyprawiał kobietę o ciarki. Zwierzyła się ze swoich obaw siostrze, które potem opowiedziała o wszystkim całej rodzinie. Kobieta spadła ze schodów kilka dni później i niestety umarła…

Co sądzicie o tych historiach? Czy według Was można przewidzieć własną śmierć? Czy znacie historie ludzi, którzy czuli, że nadchodzi śmierć?

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.