Jak sprawdzić, czy jestem dzieckiem Indygo? Kim są te niezwykłe istoty?

Wielu z nas marzy by w tłumie ludzi być kimś wyjątkowym,  kimś  kto może dokonać rzeczy niezwykłych. Oni właśnie tacy są! Mowa o dzieciach Indygo, które pojawiły się na Ziemi być może z woli Bożej siły,a  może kosmitów. Teorii na ten temat jest sporo, jednak to co najważniejsze to fakt, że dzieci te mają zmienić nasz świat. ABY dowiedzieć się jak sprawdzić, czy jesteś dzieckiem Indygo obejrzyj nagranie poniżej:

Są one jedną z części przemiany jakiej początek zaczął się 21 grudnia 2012 roku, czyli w czasie, w którym według Majów miało nastąpić coś w rodzaju transformacji, którą obserwujemy na Ziemi. Ludzie coraz bardziej interesują się duchowością i przestają trzymać się wyłącznie wytyczonych przez innych ścieżek.

Zaczynają powoli otwierać się na świat i nie bać się pokazać swojego wewnętrznego piękna, którego czasem inni nie są wstanie zaakceptować. Dzieci Indygo pojawiły się właśnie by pomóc nam zaakceptować te zmiany i zrozumieć po co one występują. Angażują się one często w dziedziny związane z ekologią, by skończyć z niszczeniem naszej planety, a także prawo, psychologię, czy medycynę, dzięki czemu powoli zmieniają także ludzi.

Jeśli chcemy rozpoznać dzieci Indygo najłatwiej zrobić to po ich niezwykłości –  dzieci Indygo wyróżniają się  na tle innych osób: Są wyobcowane i żyją w swoim własnym świecie, często potrafią powiedzieć nawet najgorszą prawdę i rzadko zależy im na wartościach materialnych. Nienawidzą gdy staramy się by się gdzieś  się wpasowały.

Są  Indywidualistami, którzy zawsze mają własne zdanie i nie boją się kłótni o ważne dla nich rzeczy. Kochają także rośliny i zwierzęta i często są bardzo wrażliwe do tego stopnia, że miewają depresje i myśli samobójcze.

Mogą one też objawiać zdolności  parapsychiczne jak bardzo potężna intuicja, prorocze sny, czy zdolności telepatyczne. W latach 60 według badań tylko 1 osoba na 5 tysięcy była dzieckiem Indygo, dziś dokładnie widać, że ogromnie się to zwiększyło i na Ziemi pojawia się coraz więcej tych dzieci.

 

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment