Nagrał istotę zwaną jako Ningen? Czy to humanoidalne stworzenie znane z legend?

Żeglarze, kapitani statków i podróżnicy od lat twierdzą, że co jakiś czas niektórzy z nich byli świadkami spotkań z tajemniczymi istotami, znanymi z mitów, legend, czy innych historii. Wśród nich mają być takie stworzenia jak syreny, krakeny, czy gigantyczne morskie węże.

Ludzie przemirzający Ocean Spokojny blisko Antarktydy od dawna opowiadają historie o istocie zwanej jako Ningen. Ningen to połączenie człowieka z wielorybem. Jest to ogromna biała istota z bardzo podobną do ludzi twarzą i ciałem wieloryba, która żyje pod wodą. Niektórzy twierdzą, że Ningen powstał poprzez ewolucję istot które przystosowały się do wodnego stylu życia i to właśnie od relacji ze spotkań z nimi wzięły się historie i mity o pięknych Syrenach, czyli pół kobietach-pół rybach, które hipnotyzowały żeglarzy swoim  cudownym śpiewem po czym odbierały im życie.

Pewien mężczyzna nagrał kilka lat temu dziwny i olbrzymi obiekt przypominający legendarnego Ningena! Czy według Was może być to ta istota, a może coś zupełnie innego?

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.