Matka Boska objawiła się muzułmanom? Nagranie szokuje! Znak dla świata?

Kościół koptyjski to jedna z odmian chrześcijaństwa a jedna z ich  świątyń w Zaitoun miała powstać na polecenie Maryi. Egipski dostojnik kościelny Ibrahim miał w 1924 roku zobaczyć świetlistą kobietę, która wyznała mu, że dawno temu zatrzymała się tu razem z Jezusem i teraz prosi go o zbudowanie tu kościoła, który będzie upamiętnieniem tego wydarzenia. Niezwykła kobieta miała także obiecać, że ukaże się znowu dokładnie za 50 lat! 


W 1968 roku pewni muzułmańscy mężczyźni mieli ujrzeć na kopule kościoła zbudowanego na życzenie Matki Jezusa kobietę odzianą na biało, czym wzbudziła  strach w ludziach, którzy bali się, że jest to osoba, która chce popełnić samobójstwo. Przed kościołem zgromadziło się wtedy wiele osób zarówno muzułmanów jak i Koptów patrzących co robi kobieta – miała ona kłaniać się przed  tłumem i krzyżem, a także modliła się nad ludźmi. Z czasem kobieta nagle zniknęła, po czym przez kilka dni mówiono, że zaczyna się tam znowu pojawiać, po czym znowu znikała.

Czasami ukazywała się otoczona potężnym światłem. Jej pojawieniu miał towarzyszyć czerwony dym i błyski. Ludzie którzy widzieli niezwykłą postać mieli odzyskiwać zdrowie, doznawać wizji i całkowicie się zmieniać. Watykan podchodził do owych objawień z dużą rezerwą obawiając się oszustwa, jednak dla wielu osób to wydarzenie okazało się przełomem.  Niektórzy muzułmanie którzy np. doświadczyli cudu mieli wtedy zmienić swój stosunek do chrześcijaństwa lub nawet się nawracać podczas gdy Koptów jeszcze bardziej przekonało to do swojej wiary.

Co prawda niezwykła postać nie odzywała się, jednak wielu duchownych twierdzi, że przekazu trzeba poszukiwać w jej gestach i to z pomocą nich mówiła do ludzi. Po pierwsze potężne światło, które jej towarzyszyło to symbol czystości. Matka Jezusa miała też jakby chodzić po kupule zupełnie nie wiadomo po co, co ma być znakiem naszej drogi ku Bogu.

Inna symbolika to fakt iż Maryja objawiła się zarówno przed Koptystami i muzułmanami, co ma być nawiązaniem do potrzeby wzajemnego wsparcia, miłości i nadejścia trudnych czasów i podziałów między wierzeniami. Jedno z takich objawień z 2009 roku zostało nagrane! Sami zobaczcie!

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.