10 przerażających tajemnic Ciemnej Strony Księżyca! Co naprawdę się tam znajduje? Szokujące nagranie

Odwrotna lub czasem  błędnie nazywana Ciemną stroną  Księżyca jest powierzchnią,która jest odwrócona od Ziemi i nigdy nie jest widoczna z naszej Planety.  To pewnie dlatego na jej temat narosło  tak wiele teorii spiskowych, które miejscami szokują!  Dziś przedstawimy Wam 10 z nich i oczywiście jak zwykle uprzedzamy, ze  są to tylko i wyłącznie teorie. ABY DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ OBEJRZYJ NAGRANIE PONIŻEJ:


Po odwrotnej stronie Księżyca mieszkają obcy. To jedna z najbardziej popularnych teorii spiskowych, która wiąże się przy okazji z tajemnicami na naszej planecie. Według niej wiele osobistości na Ziemi ma wiedzieć o istnieniu obcych jak prezydencji największych krajów, czy oczywiście NASA. Niektórzy sugerują nawet, że najbardziej wpływowe osoby na naszej Planecie robią  z  obcymi interesy sprzedając część mieszkańców Ziemi za niezwykłą technologię. Inni znowu uważają, że ludzie nie są jeszcze gotowi by dowiedzieć się, że  kosmici istnieją, dlatego dopiero rozmawiają z wysoko postawionymi mieszkańcami naszej Planety i przygotowują się do ujawnienia, które być może wkrótce nastąpi. Dlatego, żeby ludzie na pewno nie dowiedzieli o ich istnieniu ukrywają się w miejscu którego ludzie nie mogą z Ziemi dojrzeć, czyli na Odwrotnej stronie Księżyca.

Kolejna teoria  sugeruje znowu, że na Odwrotnej Stronie księżyca znajduje się część dawnej ludzkiej cywilizacji, która w chwili prawdziwego kryzysu, kiedy część ludzi stała się przesiąknięta złem, a Ziemi groziła katastrofa uciekła na Księżyc, by przeżyć i nie poddać się ciemności. Skryli się na Odwrotnej stronie Księżyca z podobnego powodu co w teorii nr 1, bo ludzie z Ziemi ich tam nie zobaczą. Co więcej nie odeszli oni na zawsze tylko co jakiś czas się tu pojawiają wykorzystując pojazdy, które My kojarzymy jako statki obcych, jednak w rzeczywistości należą one do ludzi. Dawni ludzi pojawiają się tu ponieważ chcą zobaczyć, czy przypadkiem nie zbaczamy w złą stronę jak kiedyś  zrobiła ich społeczność i nie  niszczymy samych siebie.

Pragną oni byśmy przestali niszczyć Ziemie i pamiętali o wartościach takich jako miłość, szacunek i prz….

Po Ciemnej Stronie Księżyca mieszkają Reptilianie. Ta teoria znowu dotyczy Illuminati. Nie wiadomo, czy te istoty o wyglądzie jaszczurów sa Upadłymi Aniołami, czy po prostu obcymi, jednak teorie spiskowe zakładają iż pojawili się oni na Ziemi po to by siać niezgodę, a nawet przejąć nad nią władzę. Posiadają zdolność zm… RESZTA W NAGRANIU POWYŻEJ…

administrator

One thought on “10 przerażających tajemnic Ciemnej Strony Księżyca! Co naprawdę się tam znajduje? Szokujące nagranie

  1. Jeszcze było, że znajduje się tam ukryta japońska baza kosmiczna. Jest nawet o tym w jakiejś książce. Nie pamiętam nazwy, ale chyba, ”Tajemnice świata i jego przyszłość”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Były ksiądz wyznaje: Fatima to objawienia kosmitów! Obcy stworzyli religie, by kontrolować ludzi!

sob Sie 19 , 2017
Salvador Freixedo jest ufologiem, który dawniej był księdzem, jednak został wyrzucony z Kościoła przez głoszenie bardzo kontrowersyjnych tez. Mężczyzna trafił nawet do więzienia za krytykowanie Kościoła. Teraz badacz twierdzi, że świat nareszcie musi zmierzyć się z prawdą – prawdą, która może nas przerazić. Aby poznać więcej szczegółów obejrzyj nagranie poniżej: […]