11:11 21:21 – Godziny przez które kontaktują się z nami Anioły? Jak je interpretować i zrozumieć?

Dziwne przypadki zdarzają się nam co jakiś czas. Niektórzy wszystkie z nich zwalają na zwykłe zbiegi okoliczności, ale czasami jest ich tak wiele i są tak niezwykłe, że niektórzy doszukują się w tym drugiego dna. Mowa tu o np. częstym spotykaniu jednej i tej samej osoby, czy widzeniu wszędzie rzeczy, które kojarzą nam się z sytuacją o której chcemy zapomnieć. Często mówi się także o bliźniaczych godzinach np. 11:11, 12:12, czy 21:21. Jeśli zobaczymy to raz czy dwa w tygodniu to niby nie dzieje się nic wielkiego, ale jeśli widzimy to notorycznie być może może stać za tym coś więcej…

Naukowcy uważają, że nie należy łączyć tego z żadnymi paranormalnymi zjawiskami, bowiem człowiek potrafi sam programować się na pewne godziny np. często zdarza się, że przed spaniem myślimy, że musimy wstać o pewnej godzinie i np. prawie o tej samej porze wstajemy, zanim jeszcze  zadzwoni budzik. To samo dzieje się w przypadku podobnych godzin gdy raz pierwszy zobaczymy np. 11:11 możemy czuć, że jest to coś niezwykłego i automatycznie programować się, że kolejnego dnia  i np. za dwa dni znowu trafimy na tą samą godzinę.

I to są wyjaśnienia naukowców – Warto jednak przyjrzeć się bardziej alternatywnym wyjaśnieniom. Ludzie zajmujący się duchowością twierdzą, że takie dziwne zbiegi okoliczności często są znakiem, który przekazują nam wyższe istoty np. Anioły czy przewodnicy duchowi. Poprzez takie przypadki nasi Aniołowie Stróże próbują się z nami skontaktować i zwrócić nam uwagę na ważne rzeczy.

Jeśli chcemy zrozumieć ich przekaz np. właśnie 11:11 musimy najpierw pomyśleć co dla nas znaczy ta liczba, czy z czymś nam się kojarzy. Warto także sięgnąć po przekazy w różnych kulturach, czy wierzeniach, bowiem każda liczba ma jakieś znaczenie.

Nawet w Biblii liczby często używane są jako symbole np. trzy, która najczęściej pojawia się w Piśmie Świętym oznacza pełnie i jedność, a wyraża ją np. Trójca Święta, czy  zmartwychwstanie które odbyło się trzy dni po śmierci Mesjasza. Warto także wspomnieć o legendarnej już  666, która jest liczbą bestii i niedoskonałości.

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.