Jak wyglądało Zaćmienie Słońca 2017 z kosmosu? Zobaczcie nagranie!

Całkowite Zaćmienie Słońca które miało miejsce 21 sierpnia 2017 roku wywołało niemałe zainteresowanie u Amerykanów.Ludzie podziwiali to zjawisko, wykonywali setki zdjęć i filmów,a niektórzy łączyli to nawet z jakimś znakiem dla świata.


I choć z pewnością taki widok potrafi zaszokować oglądając go na Ziemi to warto zobaczyć jak to wszystko wyglądało z kosmosu. Przypomina to trochę gigantyczną czarną mgłę,która na chwilę ogarnęła dane  obszary. Warto wspomnieć że niestety My Polacy na takie całkowite zaćmienie Słońca będziemy czekali jeszcze dość długo, bo nastąpi ono dopiero w 2135 roku.

Można jednak się pocieszyć, bowiem po drodze do tego czasu czekają nas częściowe Zaćmienia Słońca,które będą miały miejsce w 2020 i 2021 roku.

A może ktoś z Was widział wczorajsze Zaćmienie Słońca? Jak Wam się podobał ten widok? Faktycznie potrafi wywołać grozę?

 

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Księżyc uderzy w Ziemię i przemieni ją w ocean ognia! Stanie się to za... Naukowcy ujawniają przerażającą prawdę

wt Sie 22 , 2017
Przepowiedni na temat końca świata z roku na rok przybywa. Na szczęście jednak żadna z nich jak dotąd się nie spełniła – Naukowcy jednak zgodnie donoszą, że choć coraz więcej osób przez niespełnione proroctwa zaczyna wątpić w ostateczne zniszczenie Ziemi to jednak taki scanariusz w końcu się spełni. Podczas rozmowy […]