Księżyc uderzy w Ziemię i przemieni ją w ocean ognia! Stanie się to za… Naukowcy ujawniają przerażającą prawdę

Przepowiedni na temat końca świata z roku na rok przybywa. Na szczęście jednak żadna z nich jak dotąd się nie spełniła – Naukowcy jednak zgodnie donoszą, że choć coraz więcej osób przez niespełnione proroctwa zaczyna wątpić w ostateczne zniszczenie Ziemi to jednak taki scanariusz w końcu się spełni.

Podczas rozmowy z dziennikarzem magazynu Forbes planetolog Jason Barnes wyznał, że za jakiś czas czeka nas przerażające, choć tak naprawdę całkowicie zwyczajne zjawisko – śmierć Księżyca. Tego dnia Księżyc zderzy się z Ziemią przez co przemieni ją w gigantyczny ocean magmy.

Ta wizja spełni się za około 65 miliardów lat, jednak badacze są przekonani, że raczej nie doczekamy tego zdarzenia, bo zginiemy dużo szybciej. Być może z powody asteroidy albo przez wybuch jakiegoś superwulkanu. To jednak nie wszystko, bowiem inny koniec jest już także potwierdzony przez świat nauki i czeka nas szybciej niż nadejdzie Księżycowa Zagłada. Mowa oczywiście  o tym iż Słońce za około 5 miliardów lat  stanie się  czerwonym olbrzymem i całkowicie pochłonie część układu Słonecznego – najpierw Merkurego, potem Wenus, a także i Ziemie. Nasza planeta przejdzie w stan gazowy, czyli po prostu wyparuje.

Co prawda My z pewnością nie doczekamy tych katastrof, ale przyszłe pokolenia będą w niemałym niebezpieczeństwie.

Źródło: thesun.co.uk

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.