23 września 2017 czeka nas koniec świata? W Ziemię uderzy planeta X Nibiru?

23 września 2017 od dawna  jest szeroko komentowany i kojarzony z szokującymi wydarzeniami! Coraz więcej ludzi uważa, że tego dnia na niebie pojawi się układ gwiazd, zapowiadający tragedię, który jest niezwykle podobny do jednego ze znaków opisanych w Apokalipsie Jana. Niewiasta obleczona w Słońca, a pod stopami   Księżyc i ma koronę z 12 gwiazd… Co czeka nas tego dnia? Czy zdarzy się coś niezwykłego?

Teraz do teorii spiskowych dołączył Davida Meade, który jest autorem książki o tajemniczej planecie Nibiru. Mężczyzna twierdzi, że tajemnicza Planeta X (Nibiru), która według   teorii spiskowych  opisywana była przez starożytne cywilizacje uderzy w Ziemię dokładnie 23 września 2017 roku. Nibiru jest przedstawione jako dom obcych znanych jako Annunaki którzy pojawili się już na Ziemi co zostało opisane na tablicach Sumerów, a ludzi traktowali jak swoich niewolników. David uważa, że na poparcie swojej tezy znalazł cytat z Biblii, który ma potwierdzać przerażające wydarzenia do jakich dojdzie 23 września:

Czeka na nas dzień pański – okrutny, najwyższe wzburzenie i przerażająca kara,  aby ziemia stała się pusta i grzesznicy zniknęli. Orion i gwiazdy nie zaświecą, Słońce  zaćmie od samego wschodu, a księżyc straci światło.

Badacz łączy to z ostatnim zaćmieniem Słońce, które według jego opinii zapowiada Apokalipsę! A, Wy co o tym sądzicie? Czy faktycznie 23 września 2017 w Ziemię uderzy Nibiru? A może według Was nie stanie się nic złego?

Author: administrator

Share This Post On

4 komentarze

 1. Na chwilę obecną nie ma się czego obawiać. Strach tylko zamyka Nas rozwój, a tego Nam teraz potrzeba najwięcej. Pas fotonów w którym się teraz znajdujemy kończy swoje działanke w 2020 r. Pas ten umożliwia przejście do Wyższego Wymiaru i to na płaszczyznach wszystkich wymiarów. Matka Ziemia przygotowała dla Nas przejście dla wszystkich istot do Wyższego Wymiaru. Będzie to osobliwe Wniebowstąpienie dla wszystkich dusz, więc na pewno nie zakończy tego typu przygotowań jakim# kataklizmem, który zniweczy wszystko. Zaufajcie Matce Ziemi. Ona Nas wszystkich kocha i to Ona wszystko zaplanowała.

  Post a Reply
 2. Na chwile obecna nie ma sie czem bawic. Strach tylko zamykac na klucz przedpokoj, a teraz nam potrzeba pieniedzy. Pan Fosforow w ktorym sie teraz zakochujemy kocha swoja dziekanke w Zozo. Pan ten obrywa ziecia do Wyskokowych Fanfarow i to na plaszczyznie wykokowych smarow. Mastka Z Czeczni przygotowala dla Nas przecier dla wszystkich idiotow bez Konkretnych Smarow. Bredze tak osobliwie W malignie dla wszystkich dup, wiec nie zmeczy tego i owego moj ty drogi kolego, ktory chcesz opitolic wszystkich. Zufajcie Mastce Z Czeczni. Ona jest jak z agrestu Zocha i to Ona gwamdza czlona.

  Post a Reply
 3. sie okarze za pare tygodni

  Post a Reply
 4. Zastanówmy się, kim był Jan piszący Apokalipsę? Już od tysięcy lat karmi się nas historiami wyssanymi z palca i straszy katastrofami i tym co nas czeka. Dlaczego nie mówi się nam,,, Bądźcie dobrzy prawi i prawdomówni. Przestrzegajcie praw natury? ” Dlaczego nie mówi się nam, że nasi protoplaści będą mieli możność ujawnienia się.
  Wiadomo już wielu istotom, że w biblii opisuje się i gloryfikuje tylko tragiczne i okrutne wypadki i straszy ludzkość, a wszystko w imię egregora Jahwe. Ludzie! zastanówcie się, Zdobądźcie wiedzę i pozbądźcie się lęku.

  Post a Reply

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.