Na niebie nagrano dwa księżyce? Wydarzenie zapowiada…? Zobaczcie nagranie!

Księżyc od lat był obiektem religijnym kojarzonym z potęgą. Ludzie czcili go i uważali za źródło mocy danej od wyższych istot. Księżyc symbolizuje także życie każdej istoty – pełne wiecznych zmian – Gdy Księżyc przybywa dana istota dopiero uczy się życia. Gdy jest Pełnia jesteśmy silni i chcemy brać życie garściami, gdy jednak ubywa My także powoli wygasamy i zbliżamy się do śmierci, która nadchodzi wraz z nowiem.

Księżyc często też łączony jest z  energiami, która aktywują się podczas danej kwadry, dlatego też Srebrny Glob ma mieć wpływ na praktyki magicznymi, czy seanse jasnowidzenia. Księżyc zachwyca nas swoim pięknem i blaskiem, jednak to wydarzenie może szczególnie nas zszokować. W dystrykcie w Anglii Mid Devon na niebie nagrano dwa księżyce. Nagranie spotkało się z wieloma kontrowersjami: Niektórzy uważają, że z pewnością za filmem musi stać jakaś manipulacja, choć nie brakuje i osób które uważają, że być może może stać za tym coś więcej…

Naukowcy twierdzą, że na początku Ziemia miała dwie satelity, które się ze sobą zderzyły przez co powstał nasz obecny Srebrny Glob. To dlatego wiele osób  uważa, że pojawienie się dwóch księżyców może być zapowiedzią faktu, że być może zaczyna się coś na naszej Planecie dziać – coś co sprawi, że Ziemia stanie się przynajmniej do pewnego stopnia taka jak na początku. Kto wie –  może chodzi tu o przebudzenie ludzi, które od dawna jest zapowiadane przez które człowiek nareszcie   nabierze szacunku do natury i   przestanie ją niszczyć.

A, Wy co sądzicie o nagraniu? Uważacie, że naprawdę na niebie pojawiły się dwa księżyce? A może sądzicie, że to wszystko nie jest do końca prawdą i da się to jakoś racjonalnie wyjaśnić?

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.