III Tajemnica Fatimska wypełnia się? Państwo Islamskie grozi Franciszkowi śmiercią! Maryja wyznała, że teraz czeka nas… (NAGRANIE)

Trzecia tajemnica Fatimska od dawna jest powodem wielu kontrowersji i szokujących przemyśleń. Duchowni uważają jednak, że jej treść już się wypełniła, kiedy odbył się nieudany zamach na Jana Pawła II. Nie wszyscy jednak są podobnego zdania…


Trzecia Tajemnica Fatimska opisywała Ojca Świętego i wiele innych osób duchownych którzy  wchodzili na stromę górę, gdzie znajdował się krzyż! Na szczycie góry wszyscy jednak zostali zabici przez grupę żołnierzy. I teraz pozostaje pytanie,czy ta przepowiednia już się wypełniła? Coraz więcej możemy odnaleźć opinii, że raczej nie do końca, bowiem według Trzeciej Tajemnicy Fatimskiej Papież miał umrzeć, co się nie stało.

Utracić życie miało też więcej osób jak i zaatakować duchownych miała grupa żołnierzy, a tak naprawdę przy zamachu na Karola Wojtyłę nikt nie utracił życia,a  zamachowiec był tylko jeden. Czy więc na pewno III tajemnica Fatimska mówiła o tym zamachu? Co o tym sądzicie?

Warto także przyjrzeć się kolejnym szokującymi doniesieniom. Niedawno tzw. Państw Islamskie wstawiło film na którym grożą śmiercią Papieżowi Franciszkowi przekazując, że on jest w Rzymie i oni też niedługo tam będą. Na filmiku jest także pokazane zdjęcie Papieża Franciszka. Czy możliwe, że właśnie III  Tajemnica Fatimska zapowiedziała śmierć Franciszka z rąk muzułmanów? Czy niedługo wojownicy muzułmańscy zaatakują Watykan?

Czy zabiją Papieża Franciszka? Warto też przypomnieć o jasnowidzu Craigu Hammiltonie, który zapowiedział, że w 2017 lub 2018 roku Rzym czeka atak ze strony wojowników i próba zabójstwa papieża – Jednak według jego przepowiedni papież przeżyje.

 

Author: administrator

Share This Post On

1 Comment

  1. Wszystko w rękach Boga. Amen.

    Post a Reply

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.