Czy Taylor Swift nie żyje? Kapłanka kościoła DIABŁA wyznaje przerażającą prawdę…? (Nagranie)

Gwiazdy przechodzą różne metamorfozy – czasami większe, czasami mniejsze. Na temat niektórych z nich jednak powstają dość szokujące teorie spiskowe w które jedni wierzą, a inni traktują jako rozrywkę. Jedna z nich dotyczy ostatniej przemiany Taylor Swift – wokalistki, która dotąd tworzyła  przebojowy pop i łagodne country, a ostatnio zaskoczyła wszystkich prezentując mroczny i dość groźnie brzmiący singiel pt.  Look What You Made Me Do, który dla niektórych stał się źródłem prawdy o satanizmie i Illuminati w muzyce. 

W piosence wokalistka przekazuje, że stara Taylor Swift nie żyje… Teledysk do utworu również ukazuje Swift, która zabija  swoje dawne osobowości, a sama staje się kobietą pewną siebie, której słuchają się nawet węże i nalewają jej herbatę. I można to oczywiście traktować jak zwykły hymn dojrzałości i przemiany samej siebie, gdyby nie fakt teorii spiskowej, która istnieje już od wielu lat i która opisuje niezwykłe podobieństwo Taylor Swift do Zeeny Lavey, która dawniej była Najwyższą Kapłanką kościoła Szatana. Według tej teorii spiskowej Taylor jest klonem Zeeny i jest częścią planu Illuminati do tworzenia gwiazd, które mają wpływać na swoich fanów i namawiać ich do niechrześcijańskich wartości.

Najnowszy teledysk Swift do piosenki Look What You Made Me Do jest świetny tego przykładem – mężczyźni  wyglądający jak kobiety, motyw egipskiej bogini Bastet w banku i piramidy, kontrola ludzi którzy są jak lalki (co jest częścią planu NWO do przejęcia władzy na świecie) czy Swift jako kobieta, której służą   węże. 

Najnowsze teorie spiskowe sugerują, że  Taylor faktycznie umarła jak twierdzi kobieta w teledysku, a jej miejsce zajęła  Zeena Lavey. Odniesieniem do tej  wymiany jest w teledysku fakt, że rzekomej Taylor Swift która siedzi na tronie  służą  nawet węże, które od dawna są łączone z diabłem, co oznacza, że Swift musi być kimś ważnym dla satanizmu, czyli właśnie najwyższą kapłanką, siedzącą na tronie, którą była Zeena.

Co prawda dziś Zeena ma ponad 50 lat, jednak jeśli brać pod uwagę koncepcję istnienie nadnaturalnych sił i demonów zmiana wieku raczej nie jest niczym wielkim.  Cały teledysk wygląda jakby Zeena pozbywała się  wszystkich twarzy Taylor by rozpocząć tą karierę na nowo już jako prawdziwa kapłanka diabła.

Warto też wspomnieć, że dziś Taylor ma 27 lat, co oznaczałoby, że jeśli faktycznie umarła niedawno to dołączyła do klubu 27 co, jeszcze bardziej potwierdza teorie spiskową.  A, Wy co o tym wszystkim sądzicie? Oczywiście należy pamiętać, że jest to tylko teoria spiskowa i tak należy ją traktować!

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.