Fresk z 1937 roku przedstawia SMARTFON? Dowód na podróże w czasie? Komórka na starym dziele sztuki zszokował internautów!

Teorie spiskowe na temat podróży w czasie trwają już od dawna. I choć wiele osób twierdzi, że takie podróże nie są możliwe to, jednak internauci i liczni badacze odnajdują coraz więcej rzekomych dowodów, które świadczą, że między nami chodzą podróżnicy w czasie. Szokujący fresk i wszelkie szczegóły znajdziecie w krótkim nagraniu poniżej:


Takimi dowodem ma być choćby opowieść, które przedstawia prawie identyczną historię dotyczącą statku Titanic, który zatonął w kwietniu 1912 roku. Została napisana w 1898 roku przez Morgana Robertsona i opisuje statek Titan, który zatonął w wyniku zderzenia z górą lodową i poszedł na dno Atlantyku w kwietniu.. Jeśli bardziej interesuje Was temat książki o Titanicu i innych przepowiedni, które faktycznie się spełniły zapraszamy do zapoznania się z artykułem o 10 szokujących przepowiedniach, które naprawdę się spełniły. Warto też wspomnieć o innych opowieściach z 1896 roku, które przedstawiają losy Barona Trump i wybór kontrowersyjnego prezydenta USA.

Kolejnym rzekomym dowodem, który ostatnio staje się coraz popularniejszy jest fresk zatytułowany Pynchon And Settling of Springfield, który został stworzony w 1937 roku i internauci dopatrzyli się na nim komórki. Jest to dość szokująca teoria, biorąc pod uwagę, że pierwszy prototyp telefonu komórkowego powstał dopiero w 1956 roku i nie bardzo kojarzył się z komórkami z naszych czasów. Komórka z 1956 roku ważyła bowiem 40 kg, a  kształtem przypominała bardziej walizkę, więc właściwie nie możliwe było by w 1937 roku ktoś mógł mieć jakiekolwiek pojęcie o komórkach.

Co sądzicie o zagadkowym obrazie? Czy według Was faktycznie przedstawia telefon komórkowy?

 

 

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.