Fresk z 1937 roku przedstawia SMARTFON? Dowód na podróże w czasie? Komórka na starym dziele sztuki zszokował internautów!

Teorie spiskowe na temat podróży w czasie trwają już od dawna. I choć wiele osób twierdzi, że takie podróże nie są możliwe to, jednak internauci i liczni badacze odnajdują coraz więcej rzekomych dowodów, które świadczą, że między nami chodzą podróżnicy w czasie. Szokujący fresk i wszelkie szczegóły znajdziecie w krótkim nagraniu poniżej:


Takimi dowodem ma być choćby opowieść, które przedstawia prawie identyczną historię dotyczącą statku Titanic, który zatonął w kwietniu 1912 roku. Została napisana w 1898 roku przez Morgana Robertsona i opisuje statek Titan, który zatonął w wyniku zderzenia z górą lodową i poszedł na dno Atlantyku w kwietniu.. Jeśli bardziej interesuje Was temat książki o Titanicu i innych przepowiedni, które faktycznie się spełniły zapraszamy do zapoznania się z artykułem o 10 szokujących przepowiedniach, które naprawdę się spełniły. Warto też wspomnieć o innych opowieściach z 1896 roku, które przedstawiają losy Barona Trump i wybór kontrowersyjnego prezydenta USA.

Kolejnym rzekomym dowodem, który ostatnio staje się coraz popularniejszy jest fresk zatytułowany Pynchon And Settling of Springfield, który został stworzony w 1937 roku i internauci dopatrzyli się na nim komórki. Jest to dość szokująca teoria, biorąc pod uwagę, że pierwszy prototyp telefonu komórkowego powstał dopiero w 1956 roku i nie bardzo kojarzył się z komórkami z naszych czasów. Komórka z 1956 roku ważyła bowiem 40 kg, a  kształtem przypominała bardziej walizkę, więc właściwie nie możliwe było by w 1937 roku ktoś mógł mieć jakiekolwiek pojęcie o komórkach.

Co sądzicie o zagadkowym obrazie? Czy według Was faktycznie przedstawia telefon komórkowy?

 

 

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Czy Taylor Swift nie żyje? Kapłanka kościoła DIABŁA wyznaje przerażającą prawdę...? (Nagranie)

pon Sie 28 , 2017
Gwiazdy przechodzą różne metamorfozy – czasami większe, czasami mniejsze. Na temat niektórych z nich jednak powstają dość szokujące teorie spiskowe w które jedni wierzą, a inni traktują jako rozrywkę. Jedna z nich dotyczy ostatniej przemiany Taylor Swift – wokalistki, która dotąd tworzyła  przebojowy pop i łagodne country, a ostatnio zaskoczyła […]