Ta muzyka z gry Pokemon odebrała życie 200 dzieciom! Czy jesteś gotowy ją usłyszeć? (Nagranie)

Na temat gier, czy bajek Pokemon powstało sporo teorii spiskowych i szokujących przemyśleń. Jedna z nich jednak szczególnie szokuje: Mowa tu o wydarzeniach jakie miały miejsce w Japonii w 1996 roku chwilę po premierze gry Pokémon Red & Green. W tym czasie nagle rozpoczęła się jakaś dziwna mania samobójstw – coraz więcej dzieciaków odbierało sobie życie, pomimo, że wcześniej nie wykazywali żadnych tendencji samobójczych.

Rodzice  zaczęli zauważać, że ich dzieci na chwilę przed śmiercią grali godzinami w grę Pokemon która wtedy weszła na rynek, a kilku z nich zwróciło nawet uwagę, że ich dzieciaki doznawały silnych krwotoków z nosa i napadów paniki, gdy brzmiała tajemnicza muzyka z Pokemon. Owa melodyjka pojawiała się  w grze dokładnie gdy wkraczaliśmy do miasta Lavender Town, gdzie  w wieży znajdował się cmentarz dla Pokemonów.

Samobójstwa w przeciągu 2 miesięcy od premiery Pokemon miało popełnić 200 dzieciaków w wieku od 7 do 12 lat – większość osób odebrało sobie życie słuchając muzyki na słuchawkach! Co ciekawe Duch Pokemona w grze w wieży mówi do gracza, że jest on samotny i czy gracz nie chciałby przypadkiem do niego dołączyć. Coraz więcej osób sądzi, że przyczyną  samobójstw może być tajemnicza melodia – tym bardziej, że pewien twórca w 2010 roku za pomocą specjalnego programu wygenerował plik graficzny na podstawie melodii z Lavender Town i okazało się, że pokazały się mu Unowny, czyli Pokemony typu psychicznego, które w tamtym okresie nie były jeszcze znane i kształtem przypominały litery. Unowny tworzyły napis: Odejdź teraz! Prawdziwość tej teorii spiskowej może potwierdzać fakt, że w wersji międzynarodowej muzyka z Lavender została potem trochę zmieniona. Czyży więc ktoś wystraszył się, że więcej ludzi odbierze sobie życie. Co sądzicie o tym wszystkim? Czy  uważacie, że zagadkowa melodia naprawdę mogła być przyczyną samobójstw?

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Czy Katy Perry należy do satanistycznej sekty? Jej słowa przeraziły wielu fanów... (NAGRANIE)

wt Wrz 5 , 2017
Wielu  z Was prosiło nas o  artykuł w związku z Katy Perry i jej rzekomymi tajemnicami. Postać Perry z pewnością jest większości z Was znana, a jeśli nie to artystka jest piosenkarką, która tworzy muzykę w stylu pop. Ma na swoim koncie mnóstwo hitów i  kilka piosenek, które każdemu z […]