Czy Katy Perry należy do satanistycznej sekty? Jej słowa przeraziły wielu fanów… (NAGRANIE)

Wielu  z Was prosiło nas o  artykuł w związku z Katy Perry i jej rzekomymi tajemnicami. Postać Perry z pewnością jest większości z Was znana, a jeśli nie to artystka jest piosenkarką, która tworzy muzykę w stylu pop. Ma na swoim koncie mnóstwo hitów i  kilka piosenek, które każdemu z nas już na zawsze zostaną w pamięci. Mało kto jednak wie, że Perry rozpoczynała swoją karierę grając muzykę gospel i jej debiutancki album Katy Hudson był właśnie utrzymany w takim stylu – gospel i muzyka chrześcijańska, co stanowczo różni się od tego co tworzy i śpiewa teraz.Niestety album nie stał się hitem, a Perry  z czasem rozpoczęła nagrywanie utworów skocznych i wpadających w ucho.

I to właśnie do tej sytuacji nawiązuje słynne nagranie, które podbija sieć w którym gwiazda pop mówi, że sprzedała  duszę diabłu – Wrócimy do tematu w dalszej części artykułu!Warto teraz wspomnieć o utworach Perry, które według teorii spiskowych mają być powiązane z przerażającymi tajemnicami świata. Pierwsza piosenka to ET. Wedle teorii konspiracyjnych Perry poprzez ten utwór przedstawia światu prawdę o obcych! Artystka śpiewa o tajemniczej istocie: Mógłbyś być diabłem. Mógłbyś być aniołem. Jesteś z zupełnie innego świata. Chcę być Twoją ofiarą. Ty jesteś z innej galaktyki. Jesteś kosmitą! Niektórzy uważają, że Katy odniosła się tu do kontroli przemysłu muzycznego przez obcych, którzy to właśnie mają być tajemniczą sektą Illuminati, która włada światem. Ci obcy mogli się tu już kiedyś pojawić na Ziemi i przez swój nietypowy wygląd zostali nazwani istotami nadprzyrodzonymi jak diabły, czy anioły. Teledysk do ET również spotkał się z wieloma teoriami  spiskowymi – Kiedy Perry a raczej tajemnicza istota którą gra w klipie unosi się w powietrzu razem ze swoim kosmiczny ukochanym pokazują się na sekundy obrazki które w dużym stopniu pokazują proces rozmnażania różnych gatunków. Niektórzy teoretycy spisków stwierdzili, że bardzo możliwe, że Perry tym klipem nawiązuje do stworzenie człowieka który ma być trochę powiązany z sumeryjskimi tablicami. Teorie spiskowe zakładają, że mit stworzenie człowieka u Sumerów ukazuje bogów Annunaki jako jednak obcych, którzy pewnego dnia pojawili się na Ziemi. Chcieli  zrobić mnóstwo rzeczy, jednak ich głównym zadaniem było zabranie z Ziemi złota, które było im niezbędne do  odbudowy ich wyniszczonej atmosfery. To wtedy Annunaki ze swojego poczucia wyższości postanowili stworzyć kogoś kto zapracuje za nich i  wydobędzie złoto i w tej sposób powstaliśmy właśnie My. Czy to właśnie to  ukazywał teledysk do ET: stworzenie człowieka a nawet wszelkiego życia  na Ziemi przez obcych!

Inna piosenka która również spotkała się z wieloma kontrowersjami to Dark Horse – utwór  R&B z motywem egipskim. Z jakiegoś powodu  religia Starożytnego Egiptu kojarzona jest z satanizmem – być może dlatego, że jej elementy odnajdujemy w religii Thelemy którą stworzył mag który być może z chęci wywołania kontrowersji określał się mianem bestii 666. W teledysku Perry staje się czymś w rodzaju boga. Warto też wspomnieć o utworze Wide Wake, która opowiada o przebudzeniu. Większe kontrowersje jednak od piosenki wzbudził teledysk. Znajduje się w nim motyw owocu który w końcu zjada Perry. Owoc sprawia, że przed gwiazdą pokazuje się jej wcielenie z dzieciństwa z którą pokonuje wszelkie przeszkody. Z czasem jednak wchodzą one do wymiaru, który przypomina korytarz szpitalny. W tym świecie jednak Perry nie może chodzić i porusza się na wózku inwalidzkim. Młoda Katy pomaga sobie  z przyszłości,  na drodze jednak staje im para mężczyzn z głowami byków. Teorie spiskowe głoszą, że wiele gwiazd które w danej chwili  zaczynają przeszkadzać Illuminati i  ujawniać ich tajemnice zostaje zabranych na tzw. odwyk. Jest to jednak wyłącznie symbol zabrania nieposłusznych gwiazd by tam karmić je tabletkami o działaniu narkotycznym, a co najgorsze robić im prawdziwe pranie mózgu poprzez  realizowanie tzw. projektu Mk ultra. Jest to projekt, który dawniej był prowadzony przez nazistowskich naukowców w którym by wpływać na umysły innych dopuszczano się przerażających czynów – nawet tortur. Dzięki temu badano różne metody zmiany osobowości , czy także usuwania wspomnień. Z pewnością wyjaśnimy ten temat bliżej w osobnym filmiku. Podobny odwyk  miaął przeżyć także Britney Spears, która na płycie która ostatecznie nie została wydana umieściła  piosenki o stracie duszy, czy okultystycznych praktykach.  Niestety nie spodobało się to Illuminati więc również ją poddano projektowi prania mózgu. Scena w teledysku Perry pokazuje jak Katy jest w szpitalu słaba i bez energii a  trzymają ją mężczyźni z twarzami byków, które według teorii  spiskowych symbolizują członków satanistycznego Illuminati, którzy strzegą gwiazd i czuwają by nie wyznały o nich prawdy.

Warto też wspomnieć o jednym z ostatnich utworów Perry – Bon Appetit. Coraz więcej osób uważa, że teledysk i utwór jest powiązany z aferą Pizzagate, która opierała się na wykorzystywaniu dzieci i pizzerii, która miała być  centrum robienia takich rzeczy. Teledysk który pojawił się od Katy Perry  miał premierę niedługo po ujawnieniu całej afery, która przez jednych  nazywana jest kolejną wymyśloną teorią spiskową,a  przez drugich dowodem na chore zapędy wielu bogatych ludzi. To fakt teledysk Perry faktycznie może nawiązywać do tej afery – Klip jest powiązany z pizzą i innym jedzeniem. Ciało gwiazdy jest traktowane tam jako składnik do dania i podane na stół dla bogatych ludzi. Co ciekawe teledysk miał sporo pozytywnych reakcji, ponieważ dalej artystka atakuje tych bogatych ludzi i nie pozwala im  na swoje  zbrodnie. Czyżby to oznaczało, że Katy próbuje dać znaki Illuminati, że nie zgadza się z ich postępowaniem i chce stać się nareszcie wolna? Czy Perry uda się odłączyć od sekty Illuminati? Czy jest to możliwe?

Powróćmy jednak do tematu wspomnianego na początku, czyli dość szokującego filmu,w  którym Katy mówi, że sprzedała swoją duszę diabłu, który dla wielu stał się dowodem, że gwiazdy pop należą do grupy satanistów. Niektórzy niestety zrozumieli słowa Perry zbyt dosłownie.  Piosenkarka wcale nie nawiązuje do realnej sprzedaży duszy demonowi, ale właśnie do tego, że musiała zakończyć granie bardziej ambitnej muzyki na rzeczy utworów, które przede wszystkim mają wpadać w ucho i być rozrywkowe,a przy okazji oczywiście się sprzedać. Czy to jednak oznacza, że gwiazda nie ma nic wspólnego z satanizmem i Illuminati? Nie wszyscy tak sądzą…

 

A Wy co sądzicie o tajemnicach Katy Perry? Czy sądzicie, że gwiazda faktycznie jest członkiem tej sekty? Czy jej mistyczne teledyski i utwory są na to dowodem? Z jednej strony to dobrze, że Perry próbuje się uwolnić, ale z drugiej nie sądzicie, że może jej się teraz stać coś złego: Coś takiego, że również trafi na tzw. odwyk, a może stanie się jej coś jeszcze gorszego.

Słowa Katy o sprzedaży duszy diabłu znajdziecie w nagraniu od 1:42

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.