Dziwne światła pojawiły się podczas trzęsienia ziemi w Meksyku! (NAGRANIE)

Od jakiegoś czasu coraz więcej zniszczeń powoduje huragan Irma, który sieje spustoszenie na Florydzie. Teraz dodatkowo trzęsienie ziemi nawiedziło Meksyk – Z podanych dotąd informacji w kataklizmie zginęło 34 osoby.

Czy są to zwykłe zjawiska, a może są zapowiedzią czegoś więcej? Coraz więcej osób sądzi, że za tak licznymi tragediami naturalnymi może stać projekt HAARP, którego zadaniem jest wpływanie na pogodę i wywoływanie przerażających kataklizmów.

Czy jest to prawda? Czy wydarzenia te mogą być planem jakiś służb lub tajnych organizacji? A może są one bardziej powiązane ze znakami, które mają zapowiadać wydarzenia do których dojdzie 23 września 2017, w czasie których na niebie ma pojawić się układ gwiazd budzący podobieństwo do opisu z Biblii – a konkretnie księgi Apokalipsy!

Warto wspomnieć o dziwnych światłach, które zostały nagrane w Meksyku podczas owego trzęsieniem Ziemi? Co według Was mogą one oznaczać?

Czy to efekt zabawy pogodą przez ludzi? Zjawisko co prawda da się wyjaśnić jako Światła trzęsienia ziemi, które obserwujemy  rzadko podczas trzęsień ziemi, jednak jak na razie to zjawisko nie zostało szczególnie wytłumaczone i w pełni objaśnione, więc pozostaje dalej sporą zagadką…

 

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Ta jaskinia zszokowała wszystkich! Czy tak właśnie powstał człowiek? (NAGRANIE)

sob Wrz 9 , 2017
Mieszkańcy miasta w Środkowym Meksyku Puebla odnaleźli niezwykłą jaskinię w której na ścianach i na rozrzuconych kamieniach ukazane są dość niezwykłe wizerunki, które mogą zszokować wiele osób. Konkretnie chodzi tu o podobizny bardzo dziwnych, humanoidalnych istot o ogromnych głowach. Odkrycie zostało dokonane w marcu 2017 i dość szybko pojawiło się tam wielu […]