Dziwne światła pojawiły się podczas trzęsienia ziemi w Meksyku! (NAGRANIE)

Od jakiegoś czasu coraz więcej zniszczeń powoduje huragan Irma, który sieje spustoszenie na Florydzie. Teraz dodatkowo trzęsienie ziemi nawiedziło Meksyk – Z podanych dotąd informacji w kataklizmie zginęło 34 osoby.

Czy są to zwykłe zjawiska, a może są zapowiedzią czegoś więcej? Coraz więcej osób sądzi, że za tak licznymi tragediami naturalnymi może stać projekt HAARP, którego zadaniem jest wpływanie na pogodę i wywoływanie przerażających kataklizmów.

Czy jest to prawda? Czy wydarzenia te mogą być planem jakiś służb lub tajnych organizacji? A może są one bardziej powiązane ze znakami, które mają zapowiadać wydarzenia do których dojdzie 23 września 2017, w czasie których na niebie ma pojawić się układ gwiazd budzący podobieństwo do opisu z Biblii – a konkretnie księgi Apokalipsy!

Warto wspomnieć o dziwnych światłach, które zostały nagrane w Meksyku podczas owego trzęsieniem Ziemi? Co według Was mogą one oznaczać?

Czy to efekt zabawy pogodą przez ludzi? Zjawisko co prawda da się wyjaśnić jako Światła trzęsienia ziemi, które obserwujemy  rzadko podczas trzęsień ziemi, jednak jak na razie to zjawisko nie zostało szczególnie wytłumaczone i w pełni objaśnione, więc pozostaje dalej sporą zagadką…

 

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.