Ta jaskinia zszokowała wszystkich! Czy tak właśnie powstał człowiek? (NAGRANIE)

Mieszkańcy miasta w Środkowym Meksyku Puebla odnaleźli niezwykłą jaskinię w której na ścianach i na rozrzuconych kamieniach ukazane są dość niezwykłe wizerunki, które mogą zszokować wiele osób.


Konkretnie chodzi tu o podobizny bardzo dziwnych, humanoidalnych istot o ogromnych głowach. Odkrycie zostało dokonane w marcu 2017 i dość szybko pojawiło się tam wielu niezależnych ekspertów, którzy chcieli przyjrzeć się bliżej sprawie, a także dziennikarz Javiera Lopez Diaza, który pracuje w CincoRadio.  Miejsce zostało nazwane Jaskinią Kosmitów! Czy jest to dowód na istnienie obcych?

Dziennikarz stwierdził, że być może podobizny te ukazują kontakt z obcymi cywilizacjami, które miały miejsce podczas rozwoju Majów czy Azteków. Wyznał też, że to odkrycie może całkowicie zmienić historię świata przedstawioną przez naukowców, którzy w swoich wyjaśnieniach zawsze trzymali się z daleka od historii o obcych odwiedzających naszą Planetę. To jednak nie wszystko – badacze analizując podobizny wysnuli dość ciekawe wnioski na temat jajka, które trzyma obcy. Czy jest to zwykły podarunek, a może jest w tym ukryta jakaś symbolika? Warto wspomnieć,że jajko od bardzo dawna funkcjonuje jako symbol życia, a wiele ludów pierwotnych wyobrażało sobie powstanie świata jako jajka  z którego wyższe istoty formowały ład i życie. Czy może być to przesłanka, że na podobiźnie obcy przekazuje człowiekowi, że to oni stworzyli nas ludzi, a być może w jakiś sposób stoją za stworzeniem Ziemi.

Co więcej w jaskini znajdują się też przedstawione  pojazdy przypominające latające spodki. Istoty z tych podobizn budzą też dość spore podobieństwo do Szaraków (jednego z gatunków obcych), które według opisów mają stać za największą ilością porwań ludzi na Ziemi w celu eksperymentów, czy badań.

Co sądzicie o odkryciu z miasta Puebla? Czy faktycznie jest to dowód na to,że na Ziemi byli kiedyś obcy, którzy wpłynęli jakoś na rozwój ludzi,a  być nawet nasz stworzyli? Pytanie tylko dlaczego telewizja czy radio o tym milczy…

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.