Dziecko Rosemary – film którzy ujawnia co naprawdę dzieje się na Ziemi? Czy światem rządzi bogata satanistyczna sekta?

Dziecko Rosemary to bez wątpienia, jeden z najbardziej popularnych i najbardziej przerażających produkcji, jaka powstała na świecie. Film ten pojawił się na rynku w 1968 roku i jest efektem pracy reżysera Romana Polańskiego, który według wielu teorii jest zamieszany w masę zbrodni, a nawet śmierć swojej własnej żony Sharon Tate, która zginęła z rąk Charlesa Mansona i jego sekty, będąc w dziewiątym miesiącu ciąży.

Od 1:34 o Dziecko Rosemary:

Co ciekawe akcja obrazu odbywa się w większej części w budynku, zwanym jako Dakota Apartments, który słynie z gwiazd i celebrytów, którzy tam pomieszkiwali. Wśród nich znaleźli się między innymi Jason Nelson Robards, Robert Ryan, czy John Lennon, dla którego Dakota stała się miejscem śmierci, gdzie został postrzelony czterokrotnie przez Marka Davida Chapmana. Fabuła Dziecka Rosemary opiera się na postaci spokojnej Rosemary, która razem ze swoim mężem przeprowadza się do apartamentowca, gdzie poznaję parę przemiłych staruszków Castevetsów. Praktycznie od tej pory całe życie młodego małżeństwo drastycznie się zmienia – Guy, czyli mąż głównej bohaterki, który jest aktorem i to niestety bardzo słabo zarabiającym nagle dostaje same świetne propozycje przez co zaczyna im się powodzić finansowo i zaczynają obracać się w tzw. luksusowym towarzystwie. Cała ta sytuacja z pewnością ogromnie kojarzy się z teoriami spiskowymi o zdobywaniu przez gwiazdy swojej sławy, czy to jeśli chodzi o piosenkarki, aktorki, czy właśnie reżyserów, gdzie za oddanie się w ręce tajnych organizacji uzyskują oni sławę i pieniądze, przemycając do swoich teledysków, czy filmów rozmaite symbole okultystyczne.

Z czasem biedna Rosemary nieświadoma prawdziwych intencji przyjmuje od staruszków podarek w postaci amuletu, a także jedzenia,  które okazuje się być naszpikowane narkotykami, po których śnią jej się koszmary,w  których kocha się ze swoim mężem, którego twarz przybiera dziwny zwierzęcy kształt. I teraz zaczyna się najbardziej spiskowa część produkcji! Od tej chwili miła para staruszków próbuje zniewolić Rosemary przez praktycznie każdą możliwą rzecz – od kontrolowania jedzenia i picia, jakie spożywa kobieta i podawania jej specjalnych magicznych specyfików, przez dawanie jej zastrzyków, a nawet kontrolowanie powietrza, którym oddycha. Z pewnością ludziom troszkę obeznanym w historii tajnych organizacji skojarzyło się to, z teoriami o masie rozmaitych specyfików w pożywieniu, szczepionkach, czy nawet powietrzu, którymi jesteśmy karmieni, by zwyczajnie nas ogłupić i skrócić znacznie nasze życie.

Czy jednak film ten jest tylko fikcją? Po co na dolarze amerykańskim widzimy piramidę masońską? Czemu i kto pozwala, żeby w jedzeniu było tyle chemii, która nas truje i sprawia, że coraz więcej osób umiera na raka? Skąd na niebie biorę się dziwne opryski, które nie znikają tak szybko jak zwykła para wodna? Po co gwiazdy pokazują masońskie gesty? Skąd w produkcjach filmowych czy teledyskach mamy tak wiele dziwnych symboli, które często mają zapowiadać przyszłość. Odnosząc się, jeszcze do filmu – zauważcie, że w produkcji wyznawcy diabła nie zostali przedstawieni jako ubogie staruszki z kurzajką na nosie, ale jako bogaci i wpływowi ludzie, których nigdy nie podejrzewano by o takie praktyki. Ten film, poniekąd zamknął pewną erę. Erę szczęścia, wiary we własne możliwości i miłości,które reprezentowała właśnie słodka i niewinna filmowa Rosmary. To właśnie zabójstwo JFK, Martina Luthera Kinga, śmierć Marylin Monroe, rytualna morderstwa dokonane przez twory MK-Ultra takie jak Manson doprowadziły do zatracania tego poczucia wolności, które niegdyś mieliśmy i narodzenia przysłowiowego diabła, który teraz odbiera nam radość.

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.