Jezus objawił się w Norwegii? Wydarzenie zszokowało internautów! Zobaczcie nagranie…

Cuda są zderzeniami bardzo kontrowersyjnymi, które jedni odbierają jako absolutny dowód na istnienie Boga, poczas gdy inni za zwykłe oszustwo i dopowiadanie bajek do zupełnie normalnych wydarzeń. Pytanie: Jak jest w tym przypadku?

W 2013 roku wielkie zszokowanie wzbudziło u użytkowników zdjęcie, które zostało wstawione na portal społecznościowy. Miał je wykonać mężczyzna, który obserwował piękno zorzy polarnej w Norwegii. By uwiecznić te chwile zrobił kilka zdjęć, a jedno z nich gdy obejrzał je w domu stało się powodem wielu kłótni na temat Boga i znaków. Konkretnie chodzi tu o fotografię na której na niebie widać twarz mężczyzny, który zdaniem wielu osób do złudzenia przypomina Jezusa.

A, Wy co o tym sądzicie? Czy faktycznie w Norwegii objawił się Jezus? Jak myślicie w jakim celu? Czy był to jakiś znak a może to po prostu zwykły przypadek? Warto też wspomnieć, że nie jest to jedyny przypadek rzekomego objawienia się Jezusa w zorzy polarnej. Dość podobne wydarzenie miało miejsce w 2015 roku i fotografia ukazuje postać przypominającą Mesjasza skąpanego w świetle. Co sądzicie?

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.