Sfotografowano Rybę Ducha! Naukowcy zszokowani…

Zwierzęta szokują Nas już od dawna: Wszystko przez ich olbrzymią różnorodność i niezwykłe cechy, które posiadają! Fascynuje nas umiejętność latania dana ptakom, zdolność wtapienia się w otoczenie kameleonów, czy piękny i łagodny wygląd delfinów. Teraz nareszcie pojawiło się, coś co jeszcze bardziej pobudzi naszą sympatię do świata zwierząt!

Naukowcy podczas wyprawy na Mariany Północne zarejestrowali coś, co z pewnością przejdzie do historii. Mowa o niezwykłym gatunku ryby, który zaobserwowano po raz pierwszy jako żywą istotę, co zaowocowało określeniem go jako ryby ducha. Bez wątpienia gatunek ten robi wrażenie, a wszystko przez jego eteryczny, mistyczny wręcz wygląd i niezwykłe błyszczące oczy, które od razu przywodzą nam na myśl postać ducha. Jak Wam się podoba? Warto wspomnieć, że odkrycie to raz jeszcze ukazało nam, jak mało wiemy o świecie, w którym żyjemy, a przede wszystkim o morzach i oceanach, które znamy w bardzo małym stopniu i kto wie, co jeszcze mogą kryć. Być może istoty, które każdy z nas zna z legend, czy mitów okażą się zupełnie realne..

A, Wy znacie inne zwierzęta, które wydają się wyjęte z jakiegoś filmu lub też, które przez długi czas były określane przez naukowców jako nie istniejące?

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Wielka Brytania szykuje się na Apokalipsę Zombie! Gromadzimy broń i zapasy jedzenia. To nadchodzi!

śr Wrz 20 , 2017
Filmy powstają by zapewnić odbiorcom przyjemność i sprawić że choć na chwilę oderwą się od szarej codzienności. Tymczasem już nie raz zdrzyło się, że filmy czy seriale itp. przepowiedziały przyszłość jak często bywa w przypadku The Simpsons w którym ludzie doszukują się zapowiedzi zamachu z 11 września. Czy takie przepowiednie […]