Wielka Brytania szykuje się na Apokalipsę Zombie! Gromadzimy broń i zapasy jedzenia. To nadchodzi!

Filmy powstają by zapewnić odbiorcom przyjemność i sprawić że choć na chwilę oderwą się od szarej codzienności. Tymczasem już nie raz zdrzyło się, że filmy czy seriale itp. przepowiedziały przyszłość jak często bywa w przypadku The Simpsons w którym ludzie doszukują się zapowiedzi zamachu z 11 września. Czy takie przepowiednie są przypadkiem, a może jest w tym coś więcej?

Warto jednak przyjrzeć się wydarzeniu jakie coraz większa ilość osób sądzi, że pewnego dnia nastąpi, czyli Apokalipsa Zombie, która została ukazana choćby w filmach Martwica mózgu,Resident Evil , czy Rec. Zombie co prawda kojarzą nam się z całkowitą fikcją, jednak warto wspomnieć, że jeszcze jakiś czas temu ludzie nie wierzyli, że pojawi się na świecie  tak niewielkie urządzenie jak smartfon w którym jest absolutnie wszystko – od informacji ze świata przez ciekawostki, a kończąc na filmach czy serialach. A do tego możemy przez niego komunikować się z ludźmi którzy są bardzo daleko, czy robić zdjęcia!

Warto też wspomnieć, że Apokalipsa Zombie często w filmach nie jest efektem jakiś nadnaturalnych sił, ale zwyczajnych działań człowieka, który wynajduje wirus, który zamienia daną osobę w potwora, którego jedynym pragnieniem jest zabijanie. Czy jest to możliwe? Oczywiście szczególnie jeśli sporzy się na fakt, że np. nazistowscy lekarze pracowali nad substancją, które będzie wstanie wpływać na mózg człowieka i pozwoli nie tylko usuwać mu wspomnienia, ale też kontrolować jego umysł. Czy więc wirus zombie nie może kiedyś się pojawić?

Z nowego sondażu przeprowadzonego przez YouGov na terenie Wielkiej Brytanii wysuwają się naprawdę szokujące wnioski. Więcej niż jeden pytany jest przekonany, że Apokalipsa Zombie pewnego dnia nadejdzie. Co więcej niektórzy powiedzieli też, co zrobiliby w takim przypadku – czyli gromadzenie broni, jedzenia, wody, leków i jak najszybsze poszukiwanie wyjścia z miasta by dostać się na jakąś wieś gdzie łatwo można się ukryć. Nie brakowało też ludzi, którzy wyznali, że gromadzą już zapasy jedzenia, a także wody, bo kto wie co nas czeka.

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.