Mężczyzna spotkał samego siebie z przyszłości!? Nagranie dowodem na istnienie podróży w czasie?

Świat przejść czasoprzestrzennych i podróży w czasie kojarzy nam się bardziej z filmami fantastycznymi niż światem rzeczywistym. Czy jednak tak być powinno? Zupełnie inne zdanie ma na ten temat Håkana Nordkvista…

Bez wątpienia historia Håkana Nordkvista jest jedną z najbardziej niesamowitych opowieści na świecie. Mężczyzna twierdzi, że w 2006 roku w jego domu otworzyło się przejście czasoprzestrzenne, które przeniosło go w zupełnie inny świat – świat, w którym spotkał samego siebie z przyszłości! I choć brzmi to może jak majaczenie wyciągnięte prosto ze szpitala psychiatrycznego to Håkan przedstawił nagranie, świadczące, że to co mówi może być prawdą.

Materiał przedstawia dwóch mężczyzn w zupełnie różnym wieku, którzy mają być młodszą i starszą wersją samych siebie. W pewnej chwili obydwoje pokazują do kamery identyczne tatuaże, ukazane dokładnie w tym samym miejscu. Czy filmik jest dowodem na istnienie podróży w czasie? Niekonieczne, bowiem w sieci krążą pogłoski, że całe to wydarzenie było tylko efektem kampanii reklamowej firmy, sprzedającej ubezpieczenia. Jednak, ile jest w tym prawdy i czemu ostatecznie cała kampania nie ruszyła, skoro nagranie cieszyło się tak dużą popularnością i bez wątpienia przyniosło by duży sukces firmie. A może jest to po prostu plotka, mająca ośmieszyć materiał i odwrócić naszą uwagę od niezbitego dowodu, świadczącego, że coś takiego jak tunele czasoprzestrzenne do innych światów naprawdę istnieją? Jak myślicie?

 

 

 

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.