Lady Gaga wyznaje: Illuminati istnieją – To przez nich mogę umrzeć! Byłam u Egzorcysty! Jej wyznanie przeraża….

Lady Gaga jest bez wątpienia jedną z najbardziej popularnych gwiazd świata. Dziewczyna słynie z licznych kontrowersji jak np. legendarny już strój z mięsa, ale ostatnio widocznie się uspokoiła, a jej muzyka i teledyski stały się trochę spokojniejsze i nie brakuje w nich nawiązań do Kościoła, Boga, czy Aniołów. Teraz w sieci pojawiła się dość szokująca informacja iż Gaga wyznała prawdę o Illuminati i tym samym odziera show biznes ze swoich przerażających tajemnic.

Lady Gaga miała mieć już dość chorych rzeczy którzy robią jej Illuminati i faktu, że to przez nich zachorowała na niezwykle poważną chorobę, która zagraża jej życiu. Artystka wyznała iż jeszcze zanim stała się sławna w pewnym nowojorskim klubie spotkała czarującego mężczyznę w garniturze który wyznał jej, że może mieć wszystko – zarówno karierę jak i pieniądze i wszystko co najlepsze. Mężczyzna miał jej zaproponować iż jeśli zgodzi  to ona za chwilę stanie się prawdziwą gwiazdą na co Gaga się zgodziła. I już po bardzo niedługim czasie pojawiła się świetna wytwórnia, kontrakty, a jej piosenki stały się hitami!

Lady Gaga dodała także iż Illuminati mogą dać każdemu co chce, ale do czasu. Z czasem pieniądze i sława przestają się podobać i chcemy zerwać pakt z diabłem, co nie jest możliwe. Wtedy wiele gwiazd decyduje się na odebranie sobie życia… Gaga wyznała iż chodzi od jakiegoś czasu do egzorcysty który pomaga jej pokonać swoje demony.

Taka informacja krąży od kilku dni w sieci – czy jest prawdziwa ciężko powiedzieć, bo nie sposób odnaleźć gdzie właściewie Gaga wyznała tak szokującą prawdę. Niektórzy spekulują, że mogła o tym opowiedzieć swoim fanom,  a potem oni przekazali tą informację dalej!

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Sia wyjawia prawdę o satanistyczne sekcie Illuminati i pakcie który podpisała by stać się sławną? (Nagranie)

nie Wrz 24 , 2017
Sia należy do bez wątpienia najbardziej kontrowersynych piosenkarek świata! Dziewczyna choć występuje na scenie bardzo często ukrywa swoją twarz poprzez perukę, a same jej teledyski często wzbudzają dość skrajne emocje. Wśród zwolenników teorii spiskowych Sia jest jedną z ważniejszych postaci przede wszystkim przez fakt, że nie tylko dziewczyna śpiewa, ale […]