Madonna przekonuje, że sekta posądzana o satanizm Illuminati jest dobra i pomaga światu! NAGRANIE

Madonna to wokalistka, określana mianem królowej pop – przede wszystkim przez ogrom hitów, które ma na swoim koncie i olbrzymie doświadczenie sceniczne, a także koncerty, które zawsze są nie tylko wydarzeniami muzycznymi, ale wręcz teatralnymi i pełnymi zszokowania. Nic więc dziwnego, że postać Madonny bardzo często łączona jest z teorią spiskową o Illuminati, bowiem ma pracować dla nich od wielu lat.Wszelkie szczegóły w nagraniu poniżej:

Illuminati jest grupą często posądzaną o satanizm, która ma umieszczać masońskie symbole w teledyskch i filmach jak jedno oko, czy szachownie. Illuminati ma posługiwać się także gwiazdami, by mogły one poprzez swoją popularność wpływać na umysły swoich fanów i namawiać ich do danych rzeczy.

W historii  show biznesu mieliśmy już kilka gwiazd, które wypowiedziały swoje zdanie na temat Illuminati. Jedną z nich jest oczywiście Madonna, która na swoim ostatnim albumie umieściła elektroniczny utwór o tytule właśnie Illuminati. Co ciekawe królowa popu przedstawia inny pogląd na temat Illuminati, a mianowicie iż jest ono dobre i nie ukrywa nic przed światem, tylko trzeba chcieć to zrozumieć. Artystka  śpiewa: Oko opatrzności spogląda na nas, światło i prawda. Nie mamy żadnych tajemnic do ukrycia.

Gwiazda ma przekazywać tu iż Illuminati wcale nie jest powiązane z satanizmem i nie chce żadnego zniszczenie, a wręcz przeciwnie dobra i światła. W kolejnych słowach utworu królowa popu śpiewa: Zaczęło się od oświecenia, od Ojców Założycieli, którzy zapisali je na murze a media teraz próbują nas oszukać.

Madonna śpiewa tu o ojcach założycielach Stanów Zjednoczonych którzy mieli być masonami i którzy chcieli wprowadzić oświecenie i mądrość, a teraz  niektóre media piszą, że byli oni we władaniu diabła i chcieli sprowadzić na świat zło. W piosence Madonna śpiewa także iż Illuminati stało się dobrym pretekstem do obrażania i walki, a także demonizowania tego, czego nie znamy i nie lubimy.

Co więcej w piosence kobieta przekazuje, że dla świata teraz każdy i wszystko stało się Illuminati, co ma być zwykłą głupotą. Madonna przekazuje to w słowach: Ani papież ani Rihanna, ani Minaj, ani Obama. Dalej śpiewa: To nie pentagramy i czary, nie czarna magia, czym gwiazda ma zwracać uwagę na pogląd iż Illuminati mają zajmować się okultyzmem i demonami, co według niej nie jest prawdą.

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.