13-letni chłopiec przeżył śmierć kliniczną! To co zobaczył po drugiej stronie szokuje….

Jakiś czas temu przedstawialiśmy Wam historię kobiety, która twierdziła, że podczas śmierci klinicznej odwiedziła piekło i widziała tam ludzi którzy uznawani byli na Ziemi za gwiazdy a także Papieża.Tym razem pora na relacje chwilowej śmierci chłopca imieniem Jeremy, który w wieku 13 lat miał doświadczyć czegoś niezwykłego.

Chłopiec miał wypadek w wyniku którego zapadł w śpiączkę.Lekarze twierdzili, że jeśli dziecko nawet nie umrze to z pewnością ktoś będzie się musiał nim zajmować do końca jego życia. Pewnego dnia spełniły się wszystkie najgorsze koszmary jego rodziców – Jeremy umarł. I wydawać by się mogło, że to koniec historii, jednak nie, bo 40 minut później chłopiec obudził się i co ciekawe nie poniósł żadnego uszkodzenia mózgu. Najbardziej niezwykła była jednak historia którą opowiedział chłopiec – Twierdził on, że będąc wstanie śmierci klinicznej ujrzał mężczyznę o długiej brodzie, który owinięty był złotym pasem.

Potem chłopiec  wyznał, że jest pewny iż był to Jezus! Jeremy widział także ogromny ocean, z którego wyłoniła sie ciemna postać, jednak dość szybko zniknęła w odmętach wody. Mężczyzna ze złotym  pasem powiedział chłopcu, że zabierze go w bezpieczne miejsce i razem poszybowali w górę. Wtedy chłopiec ujrzał przepiękny świat stworzony z kryształów i złota, w którym panowała rodzinna atmosfera i wszyscy byli uśmiechnięci. Niestety Jezus wyznał, że chłopiec nie może tu długo zostać, jednak zanim wróci do siebie chce mu o czymś opowiedzieć: Jezus stwierdził, że  ludzi czeka walka z wojskami diabła i to  przerażające  zagrożenie nadejdzie z kosmosu, ponieważ żyją tam istoty demoniczne. Co więcej istoty te maja  żywić się ludźmi, jednak zanim zaczną to robić oszukają nas, że mają co do nas pokojowe zamiary.

 

administrator

Next Post

Czy Ziemia jest płaska? Te dowody przekonują coraz więcej ludzi! Czy nauka nas okłamuje? (Szokujące nagranie)

nie Paź 1 , 2017
Płaska Ziemia to teoria, która w ostatnim czasie co ciekawe zyskuje coraz więcej sympatyków. Na wstępie zaznaczamy, że  artykuł ten służy wyłącznie celom informacyjnym i ma przedstawić  dowody które podają zwolennicy tej teorii i nie oznacza, że My również jesteśmy jej sympatykami. Teoria płaskiej Ziemi w bardzo dużym stopniu ma […]